Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Össze vagyok zavarodva teljese...

Össze vagyok zavarodva teljesen és nem igazán tudom, h mit is kéne csinálnom? Hosszú sztori (homár kérdés)

Figyelt kérdés

Nos a történetem egy héttel ezelőtt pénteken kezdődött.

Mégpedig úgy ,h pár munkatársammal és haverommal elmentem iszogatni.Mit ne mondjak meglehetősen detokszosra sikeredett a dolog.A főbb lényege a story-nak ott kezdődik,h ezen a bizonyos iszogatós,bekúrós pénteken jelen volt az egyik felettem lévő posztban elhelyezkedő munkatársam.És azt tudni kell ,h amióta jelenlegi helyemen dolgozom és megpillantottam ezt a fickót azonnal beleszerettem.Hihetetlen vonzalmat érzek a jelenlétében amikor a közelemben van.Egy magas nagyobb darab macis (nem kövér)negyvenhez közeli férfi hihetetlenül erős kisugárzással és nagyon szexi ,sármos,borostás arccal:3

Az elején meglehetősen irritált ,h ő is jelen van mert nem akartam az érzéseimmel vívódni és éppen hogy kikapcsolódni szerettem volna kicsit elfelejteni a problémáimat minden téren meló,szexuális beállítottság(amiről egyébként senki sem tud nem vagyok lányos viselkedésű) stb..De azért nem okozott túl nagy problémát főleg ,h egy haveromra koncentráltam leginkább akivel meglehetősen jó a viszonyom.Így inkább vele ökörködtem,hülyültem elvonva a figyelmemet életem plátói szerelméről :/Telt az idő fogyott az alkohol mennyiség és változott a helyszín is párszor.Mire szép lassan elkezdtünk szétválni.Én a buli,találkozó vége fele már totálisan Illuminált állapotba kerültem :D Úgy indítottam az estét ,h szopjon le minden és mindenki én ma jól érzem magam!XD.A tíz fős társaságból már csak a legjobb haverom egy munkatársam és a vonzódásom tárgy maradt ott amikor kezdtem ráébredni ,h itt lehet ,h gondok lesznek mert t.közlekedéssel mentem be és már nem igazán járt semmilyen jármű sem.Éppen ezt tárgyaltam a legjobb haverommal ,h na most mi a pic*a lesz?Amikor is egyszer csak egy hangos nagyon férfias mormogó hang szólalt meg a hátam mögött azzal a kijelentéssel ha gondolom nála ki bekkelhetem az éjszakát mert megoldható a hely és nem okoz neki gondot ha nála tölteném az éjszakát így meg van oldva a probléma :O Végül is bele mentem mert már nagyjából mindent lesza'rtam és nem érdekelt semmi.Tehát éltem a lehetőséggel és végre nyitottan tudtam vele beszélgetni mindenféle dologról.Egy kicsit megismerhettem ,h ő milyen felfogású míg fel nem értünk hozzá a lakására.Nagyon tetszett a lakása szépen ,esztétikusan van berendezve nagyon hangulatosan van kialakítva és elég menő házimozi rendszere van ps 4-el :)

Mikor felértünk felvetette ,h van e kedvem esetleg még egy kis piához ?Én persze kapásból rávágtam ,h ja simán!!annak ellenére ,h már csak valami csoda tartott össze.Nézelődtem kicsit a lakásában,de semmi arra utaló jelet nem találtam ,h lenne családja vagy barátnője pedig elég jó adottságokkal rendelkezik biztos az ellenkező nem számára is nagyon vonzó . Érdeklődtem kicsit a magán életéről ,h mi a helyzet vele ? család ,barátnő ,de hirtelen nagyon tartózkodó lett és annyit mondott ,h pár évvel ezelőtt ért véget egy hosszú kapcsolata ,de nem szívesen tárgyalná ki a dolgot.Én meg azonnal tudomásul vettem és hagytam is a témát.Nagyon jól éreztem vele magam és szerintem ő is velem:)Egy csomót röhögtünk és meg is említette ,h nem gondolta volna ,h ennyire jó fej vagyok :)Majd közölte ,h átvedlik kicsit light-osabb otthoni ruhába és ,h ad nekem is alvós ruhát.Be ment a háló szobába ,de nem zárta be az ajtót meg semmi és a háló szobájával közvetlenül szembe a falon egy hatalmas tükör helyezkedik el.Én képtelen voltam tartóztatni magam iszonyatosan furdalt a kíváncsiság,h vajon milyen lehet a mellkasa olyan amilyennek elképzelem?Hogy nézhet ki félmeztelenül stb :3 És hát elkezdtem nézni ahogyan leveszi a pólóját a tükrön keresztül.Gyönyörű volt a felső teste nagyon szőrös igazi szőrös medve sokkal durvább volt mint elképzeltem.Szinte megállt az idő számomra ahogy nézhettem őt és azon kaptam magam a szomszéd szobában ,h brutális merevedésem van beton kemény lett a farkam.Be pánikoltam és gyorsan leültem a kanapéra nehogy észre vegye.Majd vissza jött egy sortban és egy rövid ujjú pólóban leült mellém a kanapéra meglehetősen közel hozzám és a karját k.b a vállamra tette és onnantól kezdve nagyon megváltozott borzalmasan félre érthető dolgokat mondott mintha virág nyelven akart volna valamit közölni ,de nagyon óvatosan és csak puhatolózva.Fogalmam sincs ,h mit akart elérni ezzel ,de én nagyon durván zavarba jöttem ő meg csak komisz mosollyal az arcán folyamatosan a reakcióimat figyelte.Konkrétan utalt rá ,h bejövök neki.De én képtelen voltam kezelni a szituációt.Olyanokat is mondott ,h tisztában van vele ,h én is vonzódom hozzá:3

És elkezdett közel hajolni hozzám mintha leakart volna smárolni.Na itt kicsapta valami a biztosítékot nálam és be pánikoltam nagyon durván felugrottam k.b a kanapéról és közöltem ,h húú nekem ki kell dőlnöm mert hulla vagyok totál elpirulva mondtam pár hülyeséget stb.

Majd reggel mikor magamhoz tértem baxott nyűgös voltam első kőrben azt sem tudtam ,h hol a pitsába vagyok ??!

Majd megpillantottam "őt" és hirtelen minden kitisztult a kérdések a beszélgetések egyszerűen minden.Reggelivel várt teával és kávéval:3Majd kérdezősködött,h hogy vagyok mit gondolok az estével kapcsolatban és ,h nem szeretné ha félre érteném őt amiket elmondott azt most is úgy érzi ,de megérti ha ez nem lehetséges soha sem.:O Én megint be pánikoltam és szorongás fogott el eltereltem a szót 100%-osan majd amilyen gyorsan lehetett leléptem.Fogalmam sincs ,h miért viselkedtem így hiszen ha nem vagyok totálisan,fogyatékos akkor lényegében az álmom vált valóra,de mégsem tudtam lekezelni normálisan a dolgot.Megfordult minden hülyeség a fejemben ,h ez csak egy teszt és csak arra kíváncsi ,h ratyi vagyok e meg minden negatív baromság.Felfoghatatlan számomra ,h ő is úgy érezzen irántam mint én iránta.De ha mégis igaz akkor meg én vagyok a legszerencsétlenebb ember mert ez minden vágyam ,h vele lehessek. Csak ez annyira lehetetlenek tűnő dolog ,h nem hiszem el ,h lehetséges ,h ez létre jöhet velem.Most nem tudom mit csináljak?

Szerintem ha igaz amiket mondott akkor azt is hiheti ,h hetero vagyok és be undorodtam tőle holott ez minden vágyam amit ő elmondott ,h így érez irántam.

De én mégis olyan töketlen fax vagyok ,h be pánikoltam.

Hogyan tovább ?Azóta nem beszéltem vele és kerültem meló helyen is.Pedig munka társ mondta ,h beszélni szeretne velem "munkával kapcsolatban"


25/f



2015. febr. 6. 18:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
4%
nem olvasom le:D rövid leírás:D
2015. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Ennek a 95%-a teljesen felesleges volt. Ha úgy érzed, hogy szeretnél tőle valamit, keresd fel, és mondd meg neki, hogy hülye voltál.
2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
elolvastam : beszélj vele mindenképpen kíváncsiságból hogy mit akar,lehet elnézést akar kérni,még ő érzi kényelmetlenül magát :)
2015. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Rendben a lényeg az egészben:


Az a férfi akiről 2 éve álmodozom és lehetetlenek tartottam ,h ő is hasonló képen érezzen irántam.Most előző pénteken közölte velem ittas állapotban ,h nagyon tetszem neki és ,h tisztában van azzal is ,h ez oda vissza igaz.Én ettől a dologtól be pánikoltam és faxul viselkedtem.

2015. febr. 6. 18:57
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én végig olvastam. Nagyon tetszett a sztori. Cuki, de te hülye vagy, bár ezt már tudod. :)

Hívd fel és kérdezd meg, hogy volna-e keve elmenni veled sörözni. Ha igent mond sima az ügy, mert levághatja, hogy van még esélye.

Egy sötétebb kocsmaszerűségben, egy kis folyékony bátorsággal jól lehet haladni. Aztán hazafelé is történhet még bármi a homályos utcán, vagy akár nála is.


Majd feltétlenül írd meg, hogy mi volt!

2015. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki ezt!
2015. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ó,ne már!! :/


Miért van az emberekben ennyi félelem??


Szinte egyértelműen célozgatott neked az,akire vágysz!!


Keresd meg!dugd/dugasd magad meg,de k.va gyrosan! :)

Ne szalaszd el a lehetőséget!!


A legjobbakat!!

20/L

2015. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek tényleg felesleges zagyvaság az egész kérdés.És k.b 2 mondat a lényeg benne ,de nekem nincs olyan kapcsolatom akivel ezt megtudnám beszélni nincsenek igazán meleg barátaim illetve hetero közeli ismerőseim sincsenek akikkel ezt kitárgyalhatnám.

Sok minden kavarog bennem és nem tudom ,h mi is ez igazából.

Nekem nem csak arra kéne ,h megdugjon hanem vele szeretnék lenne örökké jelenleg így érzem az alvós póló amit adott még mindig nálam van és minden nap azzal alszom el:3

2015. febr. 6. 19:11
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

8#-jójó,bocsi a vulgáris szóhasználatért,csak megőrülök a gondolattól,hogy egyesek nem használják ki az adodó nagyon ritka helyzeteket!


valamit csináljatok,mert akarjátok egymást az tény!

érzem! :)


7#-es voltam! :)


20/L

2015. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Holy sh*t O_O Vidd neki vissza a polót gyorsan aztán mozdulj rá, tökéletes indok! xD De komolyan mondom, különben én kapok itt szívrohamot, aztán a te felelősséged lesz!
2015. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!