Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olvasom a kérdéseket és azt...

Olvasom a kérdéseket és azt látom, hogy nincs jelentkező akkor, ha ismerkedésről van szó! Lányok, miért van ez? 18/F

Figyelt kérdés

Én is szívesen ismerkednék, és néha találok is, de ahogy én sem, úgy más sem szokott sikerrel járni (szerintem).

Valaki, lányok mégis ismerkedne ?

18 vagy a felett



2015. ápr. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
talán mert ez nem egy társkereső...bár sokan használják annak :)
2015. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapból jobban díjazom, ha valaki nem egy anonim oldalon ismerkedik, de ez most legyen lényegtelen. A való életben mindig ha megszólít valaki megkapom a lehetőséget arra, hogy megismerjem, így nincs szükségem netes ismerkedésre (amellett, hogy még egyszer megemlítem: nem szeretem)
2015. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt max beszélgető társat találsz mást nem:)
2015. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"ismerkedés" címszó alatt hogy mondhatja azt valaki, hogy nem társkereső ?

Ez relatív, mert ki tudja ki milyen társat keres ? :)

Szóval de igen, ez egy kategória alatt társkereső.

Szerintem ahol lehetőség van társkeresésre, az az is.

2015. ápr. 19. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Kivételek azért vannak ;)

2015. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a társ az egy tág fogalom, lehet barát,haver,szerelem,szex vagy bármi.. és az, hogy bárhol lehet...igen bárhol lehet. De magát ezt a honlapot nem azért hozták létre. De beszélgető partnert tuti találsz
2015. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, az "ismerkedés" kategória célja, hogy az ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseidet feltedd, nem az, hogy ismerkedj. Ez nem társkereső, ahogy korábban is írták.
2015. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
#7 akkor te meg ne egyél a szobában, sem az utcán, sem az autóban mert az nem konyha és nem étterem.
2015. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!