Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem merem elolvasni az üzeneté...

Nem merem elolvasni az üzenetét! Hogy gyűjtsek erőt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje beszélgetek facebook-on (kép nélkül), egy fiúval... Nagyon tetszik nekem, nem is a külseje fogott, meg hanem a belseje... Annyira más mint a többiek... :) Két napja kért tőlem képet.. Mostanra sikerült annyira összeszednem magam, hogy küldjek neki.. Egyből jött is a válasz, de félek elolvasni! Félek a véleményétől, mi van ha nem tetszek neki? Amikor felvillant a chat ablak, hogy írt annyira megijedtem, hogy kihajítottam a kezemből a laptopot, szerencsére nem tört össze...

2015. ápr. 19. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

:DDDD

valamikor úgyis megnézed, nem mindegy ha gyorsan túl esel rajta? nagy eséllyel úgyis vmi közhelyet írt.

2015. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az igen apám
2015. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ez de aranyos! :D Olvasd már el! Lehet, hogy tetszel is neki! ;)
2015. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:
küld el nekem privibe és tolmácsolom:DDDD
2015. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd ,meg!

Ha kedves, én nem tetszel ki, akkor is normális lesz!

És igen, jobb rajta minél előbb túl lenni.

Nem érdekel, mit írt?

Ha már megnézted, kérlek írd meg nekem, mit reagált! :-)

2015. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na mit irt? :D
2015. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, mit írt? Most már kiváncsi vagyok én is! :)
2015. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg!

És ha van kedved, írd meg mit válaszolt. Nagyon érdekel. :)

2015. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg! A fiúknak nem annyira fontos a külső, mint a lányoknak, biztosan nem fog egy kép miatt lekoptatni!
2015. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

9, ez a legnagyobb butaság, amit írhatott bárki is. A pasik híresen vizuális formák, a női test azért néz ki úgy, ahogy, mert az emberi faj fejlődése során ez bizonyult a férfiak számára a legvonzóbbnak. Egy pasit a látvány tud legjobban beizgatni, nem a kedves szavaim.


Kérdező: hiába halogatod a dolgot, az eredmény úgyis már ott van. Jobb mielőbb túl lenni rajta. Tudod, mint az intim gyanta: egy hirtelen mozdulat, és már meg is van. Sokkal jobban jársz így, mintha most még szenvedsz vele hetekig.

2015. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!