Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi van? 22L

Ilyenkor mi van? 22L

Figyelt kérdés

Neten ismerkedem egy sráccal, már 1 hete egy szót sem írt. Eddig egy napot nem hagyott volna ki, erre most mégis ez van.


Egyszerűen nem értem...


Vannak még más részletek, de azt nem írom ki.


2015. ápr. 21. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem keresed te őt ?

Talán az a baj, hogy feleslegesnek érezte magát nálad ha nem mutattál felé nagy érdeklődést mint pl most se, hogy te nem keresed őt hanem várod a sült galambot.


Vagy te írtál neki az 1 hét alatt ?

2015. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:

Akkor gondolom konkrétan itt ismerkedtél a sráccal.:)

Pl: Megismert mást itt. Megismert mást személyesen. Kibékült exével, kibékült a barátnőjével akivel míg beszéltetek együtt volt.

Vaagy egész egyszerűen valami olyat írtál, amire nem tud reagálni, ami miatt nem tetszel neki, vagy az utolsó pár levélváltásotok unalmas lett, nem kérdeztél vissza, úgy vette le nem érdekled, és most is végül is 1 hete nem írtál rá magadtól egy érdeklődő levelet...:)

2015. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 detto00 válasza:
Én nem akarok rossz májú lenni de saját tapasztalatom szerint azt mondom hogy más csajjal van...
2015. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj rá te és kérdezd meg tőle miért nem jelentkezett. Jobbat nem tudsz. Azért én kíváncsi lettem a többi részletre :) 18L
2015. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd a részleteket le.
2015. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már egyszer csinálta ezt. Akkor írtam neki. Most is írnék, csak ott az van bennem, ha egy kicsit is számítanék, venné ő a fáradtságot.
2015. ápr. 21. 17:19
 7/9 aladar12 ***** válasza:

kis szívem, ő meg arra számít, hogy téged nem érdekel ő, ezért nem ír.

de ha nem akarsz tőle semmit, ne is írj neki, jobb úgy.

2015. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél már ilyen gyerekes (persze lehet h az vagy), írj neki!
2015. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

"A kérdező kommentje:


Már egyszer csinálta ezt. Akkor írtam neki. Most is írnék, csak ott az van bennem, ha egy kicsit is számítanék, venné ő a fáradtságot."


Szóval ő neked egy kicsit se számít, mert te se veszed a fáradtságot. :)


Vagy hercegnőnek képzeled magad, te semmit se majd a másik keresni fog majd ő megcsinálja ?

2015. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!