Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neten ismerkedett fiúk és...

Neten ismerkedett fiúk és lányok! Milyen ismeretség után ajánljátok fel/fogadjátok el a legszívesebben azt, hogy élőben is találkozzatok a partnerrel?

Figyelt kérdés

Mi az, amit mondjuk feltétlen tudni szeretnétek a fiúról, melyik az a pont, amikor a legszívesebben elfogadjátok az első közös programra hívást? :)


Köszi


2015. ápr. 21. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét után volt szerencsém találkozni egy itt megismert lánnyal, hááááááááááát... mondjuk úgy nem éppen úgy nézett ki, mint a képeken és fel volt háborodva, hogy számon merem kérni rajta, hogy a valóságban miért van rajta legalább 30 kilóval több, mint az általa küldött képeken. Igen, én vagyok a gonosz ismét, megyek is a pokolba mindjárt, csak még előtte megenném a párolt makrélámat.
2015. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyből. A neten azt mondasz amit akarsz. Arra kell törekedni, hogy minél előbb legyen találkozó. Ha valaki nem megy bele akkor meg tipli. :)
2015. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor érzem, hogy komolyak a szándékai és tudom, hogy megérné elmenni, kíváncsi vagyok rá teljes formájában is. Interneten keresztül is 'tetszik', úgymond bele is szerettem már egy kicsit. :D Ilyenkor nem hagynám ki a találkozást.
2015. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell egy pár levelezés, beszélgetés telefonon és képcsere.

Aztán már én is jártam úgy, hogy 15 évvel korábbi képeket küldött... és csak azokat.

2015. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Amikor már úgy érzem,hogy az még nem biztos,hogy nem őrült,de az már igen,hogy nem baltás gyilkos.
2015. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nálam így vagy:

-látni facebookon (ha nem lenne akkor több kép,de ilyen még nem volt)

-megtudni róla merre, kivel lakik, vannak-e barátai, mit tanul vagy dolgozik, mi a hobbija.

-kit keres neten.


Ő is ezeket rólam. Ha ezek alapján szimpatikusak vagyunk egymásnak taliznék vele.

L20

2015. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, nem szeretek direkt találkozni. De általában elég információt adok ahhoz, hogy aki nagyon akar találkozni, az úgy alakítsa az életét, hogy "véletlenül" ugyan akkor, ugyan ott legyünk. Ehhez kell pár hónap és minimum egy maratoni beszélgetés.
2015. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt nem értem. Ismerkednél, de egyáltalán nem akarsz találkozni?
2015. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!