Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudjam hogy mit akar...

Honnan tudjam hogy mit akar valójában? Néha közeledik felém van hogy szinte levegőnek néz. Pontosabban lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban aki elégé helyes.Kb. egy idősek vagyunk Volt már barátnője nekem viszont még nem volt senkim. Néha halkan odaoson mögém és nagyon közel hajol hozzám és csak úgy néz néha mond valamit.(van mikor elugrok mert megijesz) vagy "átölel"(csak akkor ha nincsenek ott a barátai). Pár nappal késöbb pedig hozzám se szól utána folyton úgy csinál mintha keresné a tekintetem de ha odanézek akkor elkapja a fejét. Másnap úgy csinál mintha véletlen jött volna nekem és ovatosan megfogja a kezem vagy a derekam. És ez így megy újra és újra. Nyáron elég sokat beszéltünk facebookon. Volt hogy órákat és sosem volt olyan amikor nem tudtunk mit írni a másiknak. Érezhet valamit? Honan tudjam meg?

2015. ápr. 21. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan ez
2015. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerelmes beléd...
2015. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes akkor miért csinál néha úgy mintha semmi se lenne az ölelés amit előzőnap adott?
2015. ápr. 21. 22:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy azt hiszi hogy azért ugrok el mert nem szeretem ha ezt csinálja? És ezért lesz másnap ilyen furcsa?
2015. ápr. 21. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!