Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem a lánynál, ha így...

Van esélyem a lánynál, ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
A beszélgetéseket én kezdeményezem, a válaszait nem igen szokta kifejteni és ritkán kérdez vissza. Szerintetek ennyire zavarban van vagy le akar rázni?
2015. ápr. 16. 21:15
 1/7 Mr. S válasza:
vagy vagy
2015. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. S válasza:
de van aki nem az a beszédes fajta
2015. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kérdezd meg tőle hogy akar e veled dugni. És akkor mindent megtudsz amit akarsz. :)
2015. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr. S válasza:
hát nem tudok vitába szállni az előttem szólóval:D
2015. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát én is igy vagyok tetszek a fiunak és mindig ö kezdeményez és válaszolok ha kérdez de nem kérdezek vissza ... szoval szerintem ha leáll veled beszélgetni és minndig mosojog h ott vagy akkor vann esélyed :)
2015. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr. S válasza:
de amúgy meg húzz ki neki egy utcát attól megered a nyelve:D á nem csak viccelek. Legyél vele türelmesebb
2015. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy van nála esélyed. Én sem szoktam kifejteni a válaszaimat, mert félek attól, hogy hülyének tartana, és visszakérdezni meg nem nagyon merek. Figyeld meg, hogy szokott-e téged nézni, vagy nem..ha szokott akkor biztosan van esélyed :)
2015. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!