Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket mennyire zavarna, ha...

Titeket mennyire zavarna, ha a kiszemelt még mindig nagyon jóban van az exével?

Figyelt kérdés
De úgy kell elképzelni, hogy már vagy 4éve csak exek, nem haragban váltunk el csak egyszerűen kihűlt a szerelem elég sokáig együtt voltunk. 25/f

2015. ápr. 23. 08:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, mit jelent, hogy nagyon jóban vannak.

Nem tetszene, ha kettesben eljárogatnának ide-oda. De pl. egy társaságban vannak továbbra is, akkor természetes, hogy találkoznak. Meg azt is megértem, ha időnként érdeklődnek a másik felől, hogy mi van vele, hogyan alakulnak a dolgai.

2015. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Zavarna, nem is kicsit. Nem hiszem, hogy így akarnék ismerkedni veled, mert az ilyenek vége mindig az lesz, hogy otthagyja a másikat és visszamegy az exéhez, vagy legalábbis megcsalja vele.

20/L

2015. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de ha már 4éve nincsen köztük semmi akkor miért pont akkor lenne amikor párkapcsolatba kerülök ? :D szóval ha 4éven át nem kellettünk egymásnak akkor mi változna ? :D
2015. ápr. 23. 09:12
 4/21 anonim ***** válasza:

3: De valamennyire mégiscsak kelletek egymásnak, ha nem tudtok elszakadni egymástól.

De egyébként nem válaszoltál, hogy mit jelent ez konkrétan, mert azért nem mindegy, hogy mennyire vagytok jóban.

2015. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hát mondhatni a legjobb barátom, de ez most olyan, hogy a gyerek kori barátaimmal is találkozom, neki elmentek a barátnői Pestre meg ide oda egyetemre ahova ő is ment volna annó ha nem jöttem volna én, nekem meg mostanra kivándorolt kb. az összes barátom külföldre dolgozni én erre nem vagyok rászorulva szóval igen barátok vagyunk és elmegyünk kettesben akár ide-oda, voltak rövidebb kapcsolataink mind a kettőnknek mióta nem vagyunk együtt, de amikor kiderült, hogy jóban vagyunk mindig kicsapták a balhét mind a kettő részről szóval nem tudom megéri-e már az ismerkedés elején közölni ezt a tény, szerintem senkise kérheti mástól, hogy ne találkozz a barátoddal mert réges régen együtt voltatok
2015. ápr. 23. 09:18
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
3.: Hogy miért? Mert ha ellaposodik egy párkapcsolat, a tiltott gyümölcs lesz a legédesebb, nem pedig az arra való törekvés lesz a fontos, hogy megpróbáld megoldani a dolgot a barátnőddel.
2015. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

De azért fura, hogy ő a legjobb barátod.

Szerintem próbáljátok meg újra. Valami oka biztosan van, hogy ennyire ragaszkodtok egymáshoz.

2015. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
de ő nem tiltott gyümölcs mert nem vagyunk szerelmesek egymásba és nem is leszünk már ezt már nagyon rég tisztáztuk egymás között is mi is gonodolkoztunk rajta, hogy furcsa, nagyon sok fiú-lány barátság van emberileg jónak tartjuk egy mást párkapcsoalti téren pedig egyáltalán nem passzolunk erre 2év együtt élés után jöttünk rá és annyi maradt
2015. ápr. 23. 09:25
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy fontosabb neked, mint ahogy gondolod.

Ha valóban szerelmes lettél volna a másik lányba, akkor nem az exeddel akartál volna találkozgatni. (és ő sem).


Tényleg jöjjetek újra össze, vagy mindketten keressetek párt, és akkor csinálhattok közös programokat.

2015. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha erre kerül a téma, nem azt mondod, hogy az exed, hanem hogy gyerekkori barát. Senkinek se fáj, senki se vesz gyanút.
2015. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!