Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nekem szinte...

Mit tegyek, ha nekem szinte mindig a kis picike, aranyos 13-15 éves lányok tetszenek meg, de ők sajnos többnyire iszonyat válogatósak, felszínesek, ritka az olyan köztük, akinek bejövök már külsőre is?

Figyelt kérdés
Amúgy észrevettem, hogy kép nélkül sok köztük megkedvel a neten, de valahogy a fejem nem igazán jön be nekik, meg hát nem is vagyok az a nagy darab srác, tudjátok, a góliát, akire vágynak. Inkább picike, cuki, aranyos srác vagyok.
2014. júl. 1. 23:37
 1/7 anonim válasza:
A cuki 13 15ös korosztály általább elégé gyereke és felszínes és nagyon addnak a haver csajszik véleményére és nem a belsőérték számít
2014. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És hány éves is vagy?
2014. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es tudom, de akkor is ők jönnek be nekem, ők vonzanak, meg amúgy is hülyén néznék ki kisfiús adottsságaimmal tőlem idősebb lányok mellett. Mindenki mondja, hogy nekem ilyen pici csajok valók, mert én is pici vagyok és aranyos, nem egy kigyúrt férfiállat,mint mondjuk pár menő srác, aki már 16-17 évesen magas és izmos.
2014. júl. 1. 23:46
 4/7 anonim válasza:

Hány éves vagy? :)

Én is picike vagyok,és legtöbbször ez a problémám,ha korban passzolunk,szivesen megismerkednék veled :)

2014. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elrohannék sírva ha hozzám egy góliát érkezne :D A pici és cuki mindenhol jobb. (engem is mindig ezzel illet poénból a padtársam~)
2014. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezt rosszul tudod, mert a 13-15 évesek a díszbuz1kat kedvelik :D
2014. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó: Ez egyáltalán nem így van ne általánosíts. Mindenkinek saját elképzelése van a "helyes" fiúról. Szerintem ilyen korban az átlag(vagy inkább nem az átlag hanem a normális lányok) még éppcsak kezdenek belekóstolni a kapcsolatba szóval a tökéletest keresik :)

14/L

2016. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!