Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedne győrben valaki egy...

Ismerkedne győrben valaki egy komoly 22éves sráccal?

Figyelt kérdés

nem kertelek megmondom őszintén: én egész életemben komoly voltam de tudok vicces is lenni.érdekel a sport(6éve sportolok),fontos az egészség,védem a környezetet mert imádom a természetet.bulikba,koncertekre stb nem járok viszont könyvtárba és antikváriumba szoktam(tudja-e még valaki mi is az egyáltalán:)) érdekel még a történelem a csillagászat és a zene(persze nem a mai modern kori vacak de nem is mozart).szoktam időnként pc-n játszani.

elég magas vagyok,erősen borostás,rövid fekete haj zöld szem.nem iszom, nem dohányzom.amúgy átlagos semmi extra szóval aki tükörbe még nem nézett de 10es skálán 20as pasit akar az mehet tovább.

életem párját keresem mindenhol de sehol nem találom.utálom a felszínes,pénzéhes embereket.külsőre semmi nem taszít csak a túlsúly.persze nem 1-2kg hanem lényegesebb mennyiség,ugye mivel én sportolok és figyelek az egészségemre így a páromat sem a 80-100kg+-os kategóriából képzelem el.

nem szégyenlem hogy nem volt még komoly kapcsolatom és szűz vagyok.

hasonló megkomolyodott hölgyet keresek akinek a hétvégi szórakozás nem az igyunk hányásig féle partikban merül ki,intelligens,egészséges erkölcsi tartása van.kor nem számít ép kereteken belül.létezik ilyen?

lehetőleg privátban írjatok.hétvégi unatkozó csaló egomániások kíméljenek mivel nem vagyok híve a levelezzünk hónapokig a randi elöttnek,szóval gyorsan lebuknátok.


2015. ápr. 25. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

a leírás alapján még rád is írnék, de nem vagyok győri

azért írtam mégis ide, hogy lásd, nem esélytelen :)

2015. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mert biztos a kvesztorn volt minden pénzed
2015. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te magad is felszínes vagy, ráadásul fennhordod az orrod... :)
2015. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16:42 értékelem köszi.

16:45 soha nem is volt annyi pénzem nemhogy csalókba fektessem.de ha téged ez érdekel totál rossz helyen jársz és el sem olvastad amit írtam.

17:46 és elmesélnéd mégis miért?netán még az antikrisztus is én volnék? nevetséges.de komolyan fejtsd már ki bővebben nagyon érdekelne. az viszont biztos hogy többre tartom magam néhány embernél.de ez így normális.

sokan olyan mélyre süllyednek le hogy az hihetetlen.te meg kevered a beképzeltséget a büszkeséggel. büszke vagyok arra amit letettem az asztalra.sokakkal ellentétben akik semmit nem csinálnak.

2015. ápr. 26. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!