Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Arab, török férfiak, valaki...

Arab, török férfiak, valaki ismerkedne nem komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Beszélgetés, baráti kapcsolat is, 33 éves vagy idősebb férfiak.

Privátban írjatok.



2015. márc. 21. 23:11
 1/7 anonim válasza:
68%
néger nem jó?
2015. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gyros recept kell?
2015. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem jo a neger:$
2015. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nem poénnak szánom a válaszom!! Ausztriában dolgozom, minőségellenőrként egy gyárban, Sopronból ingázok mindennap. Kb. 50-60 török férfi munkatársam van.. Kb. 90%-uk 33 év feletti és kb. mindegyik ismerkedne NEM komoly kapcsolat céljából! Ha érted mire gondolok.. Törökül és németül lehet velük kommunikálni, némelyik angolul is ért. Az első randin azt fogják mondani, hogy szerelmesek beléd, de nem fogják otthagyni az asszonyt, akit 19 évesen elvettek és már van 3-4 gyerekük. Teljesen komolyan, ha érdekel a dolog, szólj nyugodtan, segítek.. (azért hidd el nekem, 2 év együttélés után egy török pasival, hozzánk a magyar pasik valók..) 29/N
2015. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Mennyé Szíriába, már útban odafele is rengeteget találsz majd akik nagyon szívesen "baszélgetnek" veled.
2015. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti.

Ne mondják azt hogy otthagyják az asszonyt meg szerelmesek, egy "nem komoly" kapcsolat sem oké nekem úgy ha próbálják eljátszani ami nincs is.

Amúgy gondolom mire akarsz célozni a mentalitásukkal kapcsolatban...

2015. márc. 21. 23:45
 7/7 anonim válasza:
Szia, én 'csak' török származású vagyok és csak 26 éves, de azt mondom hagyd! Azért ott még mindig nagy bajok vannak a hozzáállást illetően. Inkább keress egy dinári típusú magyar férfit, hidd el ugyanaz, a mitokondriális genetikai vizsgálatok alapján is!! Történelmi dolgokra visszavezethetően és nem csak a 150 évre gondolok, amíg itt voltak!
2015. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!