Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiatal huszon éves lány...

Egy fiatal huszon éves lány aki nem jár discoba bulizni hol ismerkedhet meg normális pasikkal komoly kapcsolat céljából szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
internet.
2015. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Balok, sportesemenyek, suli, egyetem :)

Mennyi idos vagy? :)

2015. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én párommal egy fesztiválon ismerkedtem meg. A zene szörnyű volt... mindegyikünk csak ült, nézett maga elé és kérdezgettük egymást: " Na hogy tetszik?" " Ez egy sz*r..." :D Lényegében ismerőseim ismerőse volt akkor még csak párom. :P Aztán elkezdtünk beszélgetni. Majd rájöttünk, hogy rengeteg mindenben hasonlítunk. :) Randiztunk párszor és összejöttünk :)

De hogy válaszoljak is a kérdésedre. :D Szinte bárhol. :) Én sem gondoltam volna, hogy egy ilyen szörnyű fesztiválon találom meg életem párját. :)

2015. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyetem, hobbikörök, önkénteskedés, sport, szakmai fórumok/konferenciák, munka, satöbbi
2015. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ask.fm..igaz,ott csak Ricsik közül tudsz választani,mert kb minden második embernek ez a neve..

De amúgy próbálkozhatsz ilyen helyekkel,mint könyvtár, esetleg vmilyen intézmény,ahová jársz,park,de igazából bárhol sétálsz épp,megláthatsz vkit aki tetszik..

Esetleg hogyha a pénzesebb réteg a cél,akkor bárokat, bisztrókat,klubokat tudok javasolni

2015. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én sem járok discoba. Én a neten ismertem meg az exemet. Utána a munahelyemen jöttem össze egy pasival. (Na ez az amit nem szabad :D ) Szerintem marad az internet :) 21L
2015. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Internet, tömegközlekedés, bolt, utca, akármi. Egy a fontos: az ismerkedésnek az a lényege, hogy megismerd a másikat, ezt kétszavas válaszokból álló "beszélgetésekkel" nem lehet megtenni, meg úgy se, hogy már első ránézésre eldöntöd, hogy ő neked nem jön be.


Amúgy én is ugyanilyen vagyok, csak fiúban, viszont az a tapasztalatom, hogy bármilyen egyszerűnek is hangzik a dolog, egyáltalán nem az. Abban a világban legalábbis nem, amikor mindenki bedugott füllel, idézőjelesen csukott szemmel járkál mindenhol.

2015. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol tényleg,egy lánynak a közeledését bárki szívesen venné általában... :)

Viszont egy dolgot ne felejts el,ha megfogadod.Ne ítélkezz elsőre senkiről,és ne küldd el azért,mert mondjuk amit látsz alapból nem tetszik.Mert az változhat.

És ezt nem csak párkapcsolatra értem,hanem mindenre,az egész életre vonatkoztatva.

Egyáltalán nem olyan, nagyon sok ember,mint amit gondolsz róla a fejedben.És az okokat tudva és megismerve teljesen más kép alakulhat ki belőle benned.

23/F

2015. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most dőlnek a privát üzenetek? :D


18/F

2015. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!