Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elvileg nem kéne tudnom a...

Elvileg nem kéne tudnom a nevét, mégis bejelöljem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit látásból ismerek, egy suliba járunk. Már elég rég nézzük egymást, és az utóbbi időben már mosolyog, ha meglát, szóval úgy gondolom, észrevett, megismer. Viszont teljesen ismeretlen, más szakra jár mint én, és hosszú-hosszú kutatás után találtam csak meg FB-n, azóta figyelgetem de nem jelöltem be, nem akartam interneten intézni a dolgot és hát vártam is, hátha lép ő. Viszont elég kevés lehetőség van rá, és lassan vége a sulinak (egyetem), így megfordult a fejemben hogy mégis csak bejelölöm, lesz ami lesz, de nem lenne ez túl "creepy"? Illetve illik ilyenkor írni valamit, valami magyarázatot, hogy mégis honnan ismerem? Nem lesz neki fura, hogy kinyomoztam a nevét? :D
2015. ápr. 25. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát írd azt hogy annyira érdeklődsz iránta hogy még ezt is kinyomoztad :)


Hidd el... A ferfiak nem ijednek meg attol ha egy lany "nyomul"... Sőt... Mint ahogy azt kifogásnak használják...

2015. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja és egy mondat amit szeretek: "Ha megérzed a késztetést arra hogy..(xy).. Akkor cselekedj.. Mert lejár az időd..."


Kár hogy én nem így teszek :)

2015. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem.az lenne a fura,ha kinyomoznád a cipőméretét :D

Amúgy meg ha tetszel neki,akkor nagyon örülni fog,hogy te tetted meg az első lépést :)

2015. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és írjak is, vagy elég bejelölnöM? minthogy szerintem kép alapján fel kéne ismernie, de akkor sem tud rólam semmit :D viszont ha bejelölés nélkül/előtt írok, az "others"be megy automatikusan és lehet meg sem látja. túlkomplikálom, mi? :D
2015. ápr. 25. 22:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bejössz neki és bejelölöd, akkor így már meg fogja tenni a következő lépést, mert felbátorodik.
2015. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Túl. Bejelölöd evvel megteszed az elsö lépést. Aztán majd ha akAr valamit vagy nem ismer fel esetleg képröl majd ír.
2015. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én nem tudom, amúgy teljesen nem akartam ezt és úgy voltam vele, hogy "nagy" vagyok már az ilyen FB-os dologhoz, de most hirtelen kedvet kaptam rá, de mégis azon agyalok, jó otlet-e :D

és ha mondjuk visszajelol, és nem ír? az még cikibb, nem? :D amúgy nincs közös ismerős sem

2015. ápr. 25. 22:34
 8/12 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok énis, csak fiúként...
2015. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már bejelölöd, írj is neki.
2015. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megtortént :)
2015. ápr. 26. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!