Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Hogyan adjam a tudtára hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Ismerőseim révén egy társaságban megismerkedtem egy lánnyal. Sokat beszélgetünk face-n meg párszor eljártunk erre-arra és nagyon jól elvoltunk. Közeledtem hozzá, de visszautasított, mert elég rossz kapcsolatból jött ki és ez a téma nem igen érdekli mostanság. Ez kb. 2 hónapja történt. Megértettem, azóta is jól elvagyunk de engem zavar hogy haverként kezel és úgy is beszélgetünk. Annyit sikerült megtudnom hogy már kezdi lassan elfelejteni az előzőt, így nem tudom mennyire lenne célszerű újra bepróbálkozni főképp az hogy hogyan?

2015. ápr. 26. 14:54
 1/1 anonim válasza:
Én lány vagyok szóval... :) Szerintem kedveskedj neki néhány napig kicsit feltűnőbben és ha nem veszi észre akkor kérd meg h beszélgessetek és hallgasson végig aztán mondd el neki mit érzel. Kockázatos de a legegyszerűbb mód. remélem segítettem :)
2015. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!