Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai világban csak a következ...

A mai világban csak a következő módszerrel lehet barátnőt szeretni?

Figyelt kérdés

Le kell fogyni 20 kilóra, hogy látszódjanak az izmok. Oldalt le kell vágni a hajt, középen pedig 5-6 kg zselével rögzíteni. V bevágású pólót felvenni, lehetőleg swag feliratosat. Színes nadrág, és tornacipő, melyen egy apró jelzés arról árulkodik, hogy drágább volt mint az életed. Karóra, ami szintén csillagászati értékü. Iphone. Olyan fotók készítése, melyeken úgy fanyalogsz, mintha epét ürítenél. Teljesen csupasz vagy, mint egy 12 éves szűz kislány, hogy a férfiasság legkisebb jellemzője se látszódjon rajtad. Nagy arc, keménykedős stílus, mindenkinek beszólogatni. Persze míg nem kapsz egy jobbhorgot, ami után összehugyozva szalad anyucihoz. Hetente más idióta lányt átverni akik mindig bedülnek ezeknek a dolgoknak, s a szeretkezés után lapátra tenni, majd újat keresni. Minden szabadidőben, a városban, bandában lenni, esténként bulikban betermelni az összes alkoholt.

Ha iylen leszek, mint a mai fiúk 80%-a, akkor nekem is lehet barátnőm?

ui.: Az "én nem ilyen vagyok, ezek senkik, ez nem ember" dumát kérem mellőzzük, mert semmi alapja, nem 10 évvel ezelőtt élünk. :)



2015. ápr. 26. 21:07
1 2
 1/19 SweetLady ***** válasza:
én a HALJ MEG tekintetemmel nézek ezekre a tyúksz*rokra
2015. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te kis fäsz. Én nem ilyen vagyok, és leszarom, hogy ők ilyenek. Most őket jöttél ide szidni, vagy tanácsot akarsz?
2015. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ht hány éves is vagy? :D

szerintem csak rossz csajokat kergetsz öreg..

2015. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet lesz, de például nem én leszek ilyen személy. Engem mindig is irritált, ha valaki olyan értékekkel akart lenyűgözni, amit nem is ő szerzett meg, hanem mondjuk a szülei.
2015. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
jól látod isten hozott a 21 században
2015. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem, csak nem a pirított r!banchoz kell oda menni, hanem a normálishoz, és a normális is kihozza belőled, amilyen vagy :D
2015. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Irigylem a mai fiatalokat, ezeket kb ezerszer könnyebb teljesíteni, mint amit egy '30as nő kíván egy férfitől :P
2015. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
fúj már , szerintem így csak buta lányokat fogsz szerezni és nem nőket :)
2015. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat!! szerezni*
2015. ápr. 26. 21:16
 10/19 anonim válasza:

ez olyan baromság és szemétség

így semelyik lánynak nem kellenél és különben,is add magad

hidd el többre mész mint így buz!ként!!!!

2015. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!