Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három hét alatt fogyhatok 6-8...

Három hét alatt fogyhatok 6-8 kilót a következő módszerrel?

Figyelt kérdés

Igazából nem olyan durva, és pont ezért lennék kíváncsi a véleményetekre.

Reggelire műzli tejjel, vacsorára szintén ez, ebédre pedig csirkemell rizzsel vagy salátával.

Mellette hétfőnként 1 óra úszás, szerdánként 1 óra aerobic, és a többi napon egy kis otthon hasazás, meg "twister", meg hulahopp karika.

Nagy csokimániás vagyok, ezért hogy ne törjön rám csoki evő roham, minden reggel bekapok egy cikk csokit (lidl-s csoki, tehát az átlagtól kisebb kocka).

Ez így nem ér semmit, vagy le tudok fogyni 6-8 kilót?

Továbbá, mozgást szeretném folytatni majd ezután is.

24 éves lány vagyok, 165 cm és 61 kg.


Köszi előre is :)


2013. jún. 26. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem..és szerintem az étkezésed nem igazán jó. A lidl csoki helyett min 60%-os étcsokiból hajítanék be egy kockát. Nem mindegy. A lidl-s nem igazi kakaót tartalmaz és hidrogénezett növényi olaj van benne.

A másik ami majd kiszúrja a szemem az a müzli...reggelire meg vacsorára is ..(vacsorára kész öngyilkosság). Inkább reggelire zabpehely tejbe, vacsorára meg válassz mást: 2 evőkanál soványtúró + valamilyen zöldség, de ehetsz még vacsira sonkát, felvágottat is, de pékáru nélkül. Talán így meglesz 3 hét alatt az 5 kiló.

2013. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*hidrogénezett növényi zsír akart lenni
2013. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 hét alatt 6-8 kg-t szerintem biztos nem.
2013. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

24 évesen többet vártam volna.

3 hét alatt nem hogy 8 kg-ot, de még 4-et sem lehet fogyni. 1.5-2 kg-ot igen. De nem ezzel az "étrenddel".

Müzli: tudod mi van benne? Cukor. Kuka!

Tej: Laktóz. Kuka!

Rizs: felesleges keményítő. Kuka!

Lidl-ös csoki? Ez ugye csak egy vicc???

Ezzel az étrenddel semmit nem fogsz fogyni.

2013. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lipton. ***** válasza:

Ez nem mondható étrendnek, tej-kuka, sima natúr zab-protein por ez jóóóó, reggel amugy is kell a gyors tápanyag,

grat. végre valaki, csirke-rizs-zöldség :)))) de ez mehet 3 órán ként is :D

nagy csoki imádós vagy, felejtős a csoki, de akkor más inkább egy protein szelet edzés végén mikor a legjobban kivagy fáradva

estére pedig sovány túró :DD proteinnel lehet ízesíteni

2013. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lipton!

Nem tömeget akar növelni, hanem csak fogyni. Neki felesleges ennyi protein. Ráadásul ahhoz edzeni is kellene.

2013. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lipton. ***** válasza:

Kedves névtelen!

Ha nem akarja, hogy izomból is fogyjon akkor igenis meg kell emelni a fehérjebevitelt

2013. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen meg kell emelni, de ha nem tart hozzá megfelelő szálkásító étrendet, akkor a protein poroknak semmi értelme nincs.

Először is jó minőségű, húsokból, tojásokból, sovány túróból bevitt fehérjékre van szükség. Ha ezekből nem eszik megfelelő mennyiséget, akkor hiába issza a fehérje turmixot.

Az alapokkal sincsen tisztában. Ne dobd be rögtön a mélyvízbe, ha még úszni sem tud, mert megfullad. :)

Olvass utána egy kicsit: [link]

2013. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
A 165/61 nem vészes. Minden más az. Nem a kilókon kéne váltiztatnod, hanem a hozzáállásodon.
2013. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!