Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt nagyon-nagyon...

Vannak itt nagyon-nagyon önbizalom hiányos srácok? Lenne egy kérdésem.

Figyelt kérdés

Szóval megismertem egy fiút, és szerintem tetszem neki, meg el is hívott már találkozni úgymond, de kitalált egy elég átlátszó ürügyet... Miért nem hív el rendesen? És olyan, mintha folyton arra várna, hogy én kezdeményezzek. Amivel nem lenne bajom, csak így lövésem sincs, mit gondolhat...


19/L


2015. ápr. 28. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
És most az a kérdés, hogy kezdeményezz-e, vagy mi? Mert erre a válaszom egyértelműen az, hogy igen.
2015. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ürüggyel vagy anélkül hív el, neked nem mindegy?
2015. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy szereti-e a Smiths-t.
2015. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van egy ötletem! Á, nem érdekes. Biztos hülyeség. Nem akarom az időd rabolni. Bocs, hogy írtam.
2015. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy te se tudod biztosan, úgy mi se tudhatjuk, hogy ezt miért csinálja, szóval kár erre bármit is okoskodni.

Kezdeményezz te, mert akkor így sose fog kiderülni mi a baja.

2015. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valószínünek tartom hogy töled várja a kezdeményezést :D ugyanis én is ilyen vagyok :D félek elhívni egy lányt mondjuk egy mozira mert attól félek, hogy ha ö viszont nem szeret elromlik a barátságunk és az elég ciki lesz...

14/F

2015. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!