Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdhetnék el beszélget...

Hogyan kezdhetnék el beszélgetni a sráccal?

Figyelt kérdés

Van az iskolában egy 18 éves fiú. Idén érettségizik, úgyhogy már a suliban csak pár napig fogom látni.. Bár remélhetőleg jövőre is, OKJ-s képzésen. Nekem bejön Ő. De az iskola közelében csak szeptemberben fogom látni, vagyis bízom benne!

Talán lehet egy-két közös témánk is. Ha jól hallottam, neki is az a kedvenc magyar énekese, aki nekem is. Egyébként az iskolába szoktam menni egy olyan pólóba, amin az énekes arcképe van. Mindig szokta nézni, amikor az van rajtam.

Szereti a focit, focizik is. Neki is az a kedvenc csapata, amelyik nekem. És én is imádom a focit, dekázni tudok is egy párat. És mivel rengeteg focimeccsen voltam már, ezért gondolkoztam azon, hogy a fiú meccseire is elmennék. De nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. Tudnátok esetleg tippet adni, amivel szóba elegyedhetnék vele? Vagy milyen indokkal menjek oda hozzá? Tudnátok mondani pár ötletet?

Előre is köszönöm!

17/L


2015. ápr. 28. 20:50
 1/3 anonim válasza:

Szerintem menj oda, kérdezd meg hogy van, esetleg menjetek el a büfébe, és igyatok valamit :)

Ha ennyire megegyezik az ízlésetek, írj rá, és beszélgessetek.De jönni fog magától.

2015. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szólisd meg vagy azserossz ha elmész a meccsére es gratulalsz neki ilyemik jók lehetnek ;) hajrá :)
2015. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gondolom félős, épp emiatt nem tette meg eddig. A leírtakat. Bár, fiú szemmel nézve, én kedves gesztusnak tartom, a két válaszadó ötletét.. De ha nem mered, akkor szervezkedj és old meg, hogy legyen okod ráírni :). Véletlen a termükbe hagyott cucc, mindegy mi az. Jók vagytok ti ebben. És ha ez megvan, akkor meg lehet már hétköznapi témába merülni :).. Facebook csodákra képes
2015. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!