Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mutatkozzak be egy...

Hogyan mutatkozzak be egy idegen lánynak? Hogy kezdhetnék el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!16 éves fiú vagyok a gimiben van egy lány aki nagyon tetszik de nem igazán tudom hogy szólítsam meg és hogy a beszélgetést hogy tudnám kezdeményezni vele ,vagyis bemutatkozás után miről tudná kérdezni stb...

Szerintem már el is szúrtam a bemutatkozást mert tesi órán egy röplabda csapatba kellett játszanunk és akkor senki nem mutatkozott be senkinek csak játszottunk.Szerintetek$


2013. máj. 30. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:
*bemutatkozás után miről tudnám kérdezni.
2013. máj. 30. 16:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a röplabdáról, mint közös érdeklődési körről. Aztán a többi már adja magát.
2013. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

"Szerintem már el is szúrtam a bemutatkozást mert tesi órán egy röplabda csapatba kellett játszanunk és akkor senki nem mutatkozott be senkinek csak játszottunk"


Hát ez borzasztó, szerintem költözz is másik városba és kezdj tiszta lappal.

2013. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!