Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom, hogy egy...

Honnan tudhatom, hogy egy férfi azért mosolyog rám a boltban és néz mindig a szemembe mert tetszem neki, vagy pedig csak általánosan kedves?

Figyelt kérdés

Eladóként dolgozom egy boltban és ma is ott volt az a férfi aki mindig mosolyog rám és mindig a szemembe néz többször is, és ha nem tudom azt, hogy most neki tényleg tetszem akkor hogyan deríthetném ki?

Kérdezzek rá, ha igen mit kérdezzek?

Mert az is gond h ugye más vásárlók is vannak.

23/L


2015. febr. 2. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de pont ilyen gondom van nekem is , én pénztáros vagyok de tehetetlen ez ügyben :)
2015. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd rá a blokkra a számodat, ha felhív biztos tetszel neki. :)
2015. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma pont nem voltam abban a bizonyos boltba, ahol nagyon tetszik egy lány. Így sajna nem rólam szól a kérdés...

De ha mindig igyekszik a szemedbe nézni, mosolyog és kedves veled, az sosem véletlen. Én ezek mellett mindig igyekszek szóba elegyedni vele. Persze csak 1-2 szó, mert hosszú a sor mindig... :)

2015. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Lemaradt h 26 F :)

2015. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindig a 3as vagyok. :)

Erre a kérdésre én is kiváncsi vagyok. Illetve mit várnátok h mit lépjek h egyértelmű legyen h tetszel?

2015. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Férfi nőtől egyet akar ... Ezáltal hülyeség a kérdés ...
2015. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki,ha flörtöl veled.Ha neked is tetszik az a pasi,akkor kezdeményezz.
2015. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!