Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak egy lánynak Facebook...

Mit írjak egy lánynak Facebook-on elsőre, akit nem ismerek, csak látásból, de tetszik?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete bejelöltem ismerősnek véletlen (majd lent), visszajelölt, de azóta nem vitt rá a lélek, hogy írjak neki. Egy iskolába járunk, ő 9-edikes, én 10-edikes vagyok. Elsőre nagyon furcsa, és kellemetlen lenne odamenni, ezért gondoltam egy Facebook-os indításra.

Tényleg véletlen jelöltem ismerősnek, de abban a pillanatban örültem neki, mert már "csak" írnom kéne. Mostmár tudom, hogy nem túl jó így. Mert elég furcsa, hogy 2 hete az ismerősöm, de csak most írok neki.

Egy olyan tervet (mondhatni) dolgoztam ki:

-Szia, hogy vagy?

-valami válasz....

-Néztem az ismerőseim listáját, és megláttalak ott téged. Nem emlékszem, hogy bejelöltelek volna, lehet csak véletlen volt, de ha már így alakult akkor beszélgethetnénk. :)


Igazából nemtudom, hogy mit gondolna erről egy lány.

Szerintetek jó/válalható? :) Válaszokat előre is könyönöm!



2015. ápr. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

En sokkal jobban orulnek neki, ha eloben jonnenek oda hozzam. Ha a kozeledes bena is, de becsulendo. Mig ha rosszul sikerul facebookon az egy nagy minuszpont.

Szoval valahogy valahol kezdj vele beszelgetni szerintem.

2015. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én se a Facebook-on akarom felszedni. Erről szó sincs, csak egy, amolyan első lépésnek szeretném használni. Azután egyértelműen a személyes találkozásokra hajtanék.
2015. ápr. 29. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdj facebookkal, egybol eloben.

Ja es amit fent leirtal semmikepp ne jatszd be, mert olyan mintha szerencsetlen lany valami potlek lenne.

Olyan semmilyen.

2015. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó: a tanácsot megfogadom, nem írom le neki azt, amit fentre írtam. Viszont így elsőre ismeretlenül nem fogok odamenni hozzá személyesen.
2015. ápr. 29. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettot en irtam, meg ezt is :D

Helyes helyes, dukkolokm legyen ugy, ahogy az neked a legjobb :)

Szerintem valami helyen, mondjuk oran kivuli foglalozason "veletlenul" kezdj el vele beszelgetni :D

2015. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!