Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy 13 éves fiúnak tetszik...

Ha egy 13 éves fiúnak tetszik egy 2 évvel idősebb lány, mit tegyen?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány,aki egy kicsit idősebb.Hogyan közeledhetnék hozzá?Tudom,hogy én is tetszem neki,viszont nem tudom,hogyan ismerhetném meg jobban.Esetleg valami tipp,ötlet,hogy,hogyan ismerkedhetnék meg vele és milyen indokkal menjek oda hozzá?

2015. ápr. 29. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Probálkozzon.
2015. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Milyen indokkal? Pl mutasd meg neki a kisautódat, vagy a plüssmacidat. Vagy kérd meg hogy fogócskázzon veled. Vagy lökd meg, csípd meg, mond neki, hogy csúúnya, vagy hívd meg egy kakaóra
2015. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd meg nekem öcsi :D
2015. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A koromhoz képest egyáltalán nem vagyok kisfiús és éretlen,és én ezt nem csak valami gyerek szerelemnek gondolom,hanem tényleg tetszik,és komolyan is gondolom ezt az egészet.Lehet,hogy azt gondoljátok,hogy túl fiatal vagyok még ehhez,de ez egyénfüggő,és ha egyszer tetszik és bejön,akkor miért ne próbálhatnánk meg??Meg amúgy is,2 év az nem számít..tudom,hogy ebben a korban még talán igen,de ez is a személytől függően változik,nem lehet általánosítani.
2015. ápr. 29. 22:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Igenis számít! Egy 15 éves lány már nagyon nem a fagyizós szinten van. Nem mondom hogy már ágyba menne, mert egy normális 15 éves lány nem tesz ilyet, de azért nem a kezedet akarja fogni. Arról nem beszélve hogy a 13 éves fiúk eléggé komolytalanok. Ha azt gondolod hogy te nem vagy az, az vagy. Át kéne azért gondolni, én 15 éves lány volnák biztosan nem jönnék össze 13 éves fiúval.
2015. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

bocsi, este van

*volnék

Előző voltam

2015. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is 15 vagyok, és én igenis a kezét akarom fogni egy fiúnak :D

Viszont szerintem én se jönnék össze egy 13 évessel.

2015. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is 15 éves vagyok,és én igen,összejönnék egy 13 éves fiúval,ha a belsője megfog,és szimpatikus számomra.Nálam nem számít a kor,és személy szerint igen is arra lenne szükségem,hogy fogja a kezem,és szeressen.Hisz még csak gyerekek vagyunk.Nem kell semmi több,egy ennyi évesnek nincs többre szüksége,ez is boldoggá teszi.Bár ez attól függ,hogy ki milyen.Hisz van olyan lány,aki már mindenáron felakar nőni és fűvel-fával összefekszik...na ez az,ami nem normális.Szerintem nyugodtan próbálkozz nála,azt mondod te is tetszel neki,szóval akkor miért ne?Kit érdekel más,ha szeretitek egymást? :) Próbáld megismerni,és érdeklődni felőle..szünetben menj oda hozzá,ha éppen arra jársz,vagy véletlenül pont felé dobod a labdát és akkor már meg is van az indok.Közeledj felé,és legyél közvetlen és szórakoztató,mert azt szeretik a lányok.Sok sikert! :D
2015. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem két év nem olyan sok.Tudod a tini lányok közül valaki a kézfogást és van aki a szájon puszilást várja.Szerintem ha meg van a száma hívd fel írj rá facebookon hogy szeretnèl eljönni moziba vagy valami ilyesmit.De ha ismersg olyan lányt baráti viszonyban aki szivesen segítene és ismeri a fent említett lányt kérd meg hogy kicsit tudjon meg többet róla.
2015. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azért szerintem ne facebookon írj rá, hogy "hali! járnál velem", meg ilyesmi.

a korkülönbséghez nem fűznék sokat, én arra hajazok, hogy az átlag 15 éves lányok nem jönnének össze két évvel fiatalabb srácokkal, nekem magyarázhat bárki bármit, hogy neki nem számít a kor, amíg nem éli meg, addig nekem ne mondjon semmit.

de próbálkozni mindig lehet.

2015. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!