Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mikor "tökös" egy srác?

Lányok! Mikor "tökös" egy srác?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul ez meg szerintetek, mikor számít a szemetekben "tökösnek" egy srác?

Normális válaszokat és kort is ha kérhetek, köszi!



2015. ápr. 29. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha borotválja a nuniját.
2015. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Tökös?

Számomra férfias, tudja mit akar, céltudatos.

Rosszul vagyok a tutyi-mutyi pasiktól. De hát kinek mi.

19/L

2015. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
7%
ha van sok pénze
2015. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha tudja mit akar, nem fél kimondani az igazat, azt amit gondol(persze kultúráltan). Ha nem tojik be mondjuk az egértől és hasonlóktól(láttam már olyat aki igen), ha nem fél kimutatni az érzelmeit és nem nyafog egy-két karcolás miatt.

És bármikor elmegy tamponért a boltba.

2015. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha kiall magaert. Van velemenye es megmondja ha nem tetszik neki a szituacio, hogy ha masok epsegere vigyaz (testi lelki epseg). Aki megvedi magat es a not akit szeret, aki kivivja masok tiszteletet a veluk valo korrekt banasmoddal ( tisztelet tudo,jodej ugyanskkor hatstozott es kicsit szigoru) aki feltalalja magat es akinek csak egy gyenge pontja van : a csaladja es a szerelme akikert tuzbe menne es skik nevet rosszul veszi valaki a szajara azt menten szetkapja. Intelligens es talpraesett

Szerintem ilyen.

18/L

2015. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
ha nagyobb mint 20 centis a farka. mondhat bárki bármit, ma egy csajnak egyedül a péniszméret számít, semmi más
2015. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi álszent nőt. Akkor tartanak tökösnek, ha nagy a pofád, nagy az egód és vered a melled mint egy gorilla, továbbá mindenkit lenézel magad körül.
2015. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%

Szerintem egy fiú akkor férfi, ha nem lezser megmondóember, hanem ki meri mutatni, mit érez, és úgy kezeli a barátnőjét, ahogy egy lányt illik, szeretettel, nem beszél csúnyán, nem cigizik/drogozik, nem flörtöl látványosan, ha már foglalt, felelősségteljes és érett.

Lehet szégyenlős, nem muszáj a mellét vernie, nem kell izmosnak lennie, vagy két lábon járó tesztoszteronraktárnak. Ha megvannak benne azok, amiket leírtam, szerintem férfi.

16/L

2015. ápr. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

#7 azok a nok akik ideirtak valaszt nem alszentek hanem azon keves meg normalis nobol valok akik nem picsultak el. Nem kellene oket alszentseggel (hazugsaggal) vadolnod. Arrol nem ok tehetnek ha te csak Eden hotel meg VV nokkel jartal eddig es az a tapasztalatod hogy mind ures es hazug. Ha igy van ez nem a nok hibaja ez a tied mert a farkad vezerel utadon.

18/L

2015. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!