Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért panaszkodik sok átlagos,...

Miért panaszkodik sok átlagos, vagy csúnyább srác?

Figyelt kérdés

Azt látom az oldalon, hogy rengetegen panaszkodnak, hogy mennyire egyedül vannak és magányosak, meg hogy a nők mind felszínes, pénzéhes pcsák és nekik csak a pénz kell.

Közben viszont ezeknek a fiúknak csak a modell alkatú, gyönyörű lányok kellenének, az átlagos, kedves lányok nem (tisztelet a kivételnek).

Miért csinálják ezt, hol a realitásérzékük és az önkritikájuk?


2015. ápr. 30. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ti ugyanezt csináljátok lányok. :)
2015. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.:nem mondom, hogy nincs ilyen lányból rengeteg, de nem mindenki és nem is ez volt most a kérdés.
2015. ápr. 30. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt szokták mondani, hogy nekik csak szeretet kell... tapasztalataim szerint igazából nekik anya kell, nem barátnő
2015. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bullshit. Én még csak átlagos (vagy épp az alatti) lányoknál próbálkoztam, és azoknál is sikertelenül - feltételezhetően mások is. Éppenhogy a lányoknak irreálisan magasak az elvárásaik és még a legkevésbé szépek is a tökéletes herceget várják. Ezek után szerintem jogos a panaszkodás.
2015. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TatyóKirály ***** válasza:

Szerintem meg aki a netre megy erről panaszkodni, az meg is érdemli, és mit csodálkozik azon, hogy nem kell egy nőnek?

Azon esetleg gondolkodtatok, hogy nem abban van a baj, hogy átlagosa, vagy csúnyák vagytok, hanem szimplán szar alakok, vagy valami más bajotok van? Egy ÁTLAGOS lány nem azért fog veletek valamit is kezdeni vagy nem kezdeni, mert hogy néztek ki... Már persze ha elmúltatok úgy 16 évesek.

2015. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk eléggé megsértődnék, ha valaki átlagosnak titulálna... saját személyiségem van, miért kell degradálni csak azért, mert más nem ismer rendesen?
2015. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

@5

Még SOHA a büdös életben nem nézett rám egy lány se az utcán, pedig akkor még tuti nem ismeri azt, hogy milyen vagyok. Innentől kezdve szerintem megbukott az elméleted. Az első mondatodra reagálva pedig mivel nekem pedig nincsenek barátaim, ezért a neten írom ki magamból a felgyülemlett szart. Jólesik lepötyögni, még ha senkit nem is érdekel.

2015. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek kerül prostira:)

De amúgy nem mindegyiknek kell modell, gyönyörű lány. Én pl félnék hogy elhódítják tőlem.

2015. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es, te komolyan azt figyeled, hogy stírölnek-e az utcán? Nem beteges ez egy kicsit?:D nekem fogalmam sincs, hogy megnéznek-e vagy sem... különben is, ha megnéznek, az nem feltétlen jelent pozitívat, illetve ha már stírölök valakit, azt nem szemtől szembe teszem...
2015. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem figyelem, de azért csak feltűnne, ha egyáltalán egy pillanatra is rám néz valaki, nem negatív szándékkal. Na, de ez csak elméleti dolog, a valóságban tuti nem volt és nem lesz ilyen.
2015. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!