Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan Budapesti srác,...

Van itt olyan Budapesti srác, aki egy átlagos 17 éves szőke lánnyal ismerkedne?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó, most lesz szülinapja, és nagyon elkeseredett, hogy nincs barátja, ezért gondoltam megkérdezem. Csak olyan írjon, aki nem perverz, és 25 alatt van.
2015. jan. 17. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Perverz vagyok és 25 fölött. Léci?
2015. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenki szívesen ismerkedik ilyen lánnyal. Köztük én is! :)
2015. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24 vagyok, akkor az még okés, igaz?
2015. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen van
2015. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én lennék a születésnapi ajándék? Sütsz majd nekem egy nagy tortát, amiből hirtelen előtörhetek?
2015. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dr Fétis vagyok, perverz, és minden "Szerelem, szex" kérdéshez hozzászólok, mert máshol nem állnak velem szóba és nem kíváncsiak a véleményemre.. :D
2015. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én adnék neki egy esélyt, 19/F. Írj ha érdekel.
2015. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ugye tudod kérdező, hogy itt a legtöbben perverzek?!


Nem tudom eldönteni hogy ez csak egy véleménykutatás, vagy játszol azzal a rizikóval, hogy kifogsz egy szexéhes pasit a barátnődnek.


A fentebb írok közül kíváncsi lennék melyik pasi bírná ki, legalább 3 hónapig hogy ne másszon rá?! Most nem az a kérdés hogy ki kell-e bírni az ilyet vagy sem, hanem ha kellene, kibírnák-e? Megsúgom nem.


Most csalódott a barátnőd, hogy szingli, jajj igen nehéz dolog, sokan vagyunk azok, de ha ezt komolyan gondoltad, akkor még mennyit fog a barátnőd ezért a kérdésért csalódni.

2015. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi az aggódást, de nyilván lecsekkolnám őket először én, és utána döntenék. Csak kósza ötletként merült föl, ha nem lesz normális ember, akkor kitalálok valami mást.
2015. jan. 17. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2015. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!