Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti szívesen ismerkedné...

Lányok, ti szívesen ismerkednétek velem? (Bővebben lent) 15/f

Figyelt kérdés

Egy pár szó rólam:



Alapjáraton általában humoros kedves srác vagyok,azombanvannak napjaim amikor nincs kedvems emmihez olyankor általában rossz a hangulatom is mert eszembe jutnak a régebben történt rossz dolgok és olynakor néha bunló is vagyok.



Szabad időmben általában filmezek,gépezek,olvasok,zenét hallgatok,hverokkal lógok.



Most jön az a rész ami szerintem nem fog neketek tetszeni kedves lányok :D


Dohányzom (Bár már kezdek leszokni :D ) és ha haverokkal vagyok akkor néha iszom is.

Ráadásul néha szoktunk rongálni is de csak közterületen, nem az emberek lakó házain.

Meg szeretünk bemenni tiltott területekre is aztán meg "Tommy és Jerry-t" játszani az őrökkel :D


De én még mindig azt mondom hogy jobb így ki ereszteni a gőzt minthogy másokat piszkáljak/bántsak.



2015. ápr. 30. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok hibáért,szarakodik a billentyűzetem.
2015. ápr. 30. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Tugh Life
2015. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2015. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A helyesírásodból meg úgy íz irományodból lejön, hogy mennyire nincsen terved a jövőre nézve és milyen éretlen vagy. (nem kell a rizsa, hogy blablabla csak elgépeltem, azért szar a helyesírás, telóról vagyok stb., de itt most nem vagyok pedagógus így nem javítom ki.) Szóval nem, nem ismerkednék veled. Mindig kerültem az ilyen fiúkat, amikor tizenéves voltam. 26/N
2015. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hova valósi vagy?:D
2015. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon én is ilyen voltam :D 2 év múlva sem fogsz leszokni,egyre többet iszol,megismerkedsz egy lánnyal akivel jól elvagytok(sőt nagyon is),de történik majd valami,ami miatt úgy érzed,hogy senkiben sem bízhatsz meg...1,5-2 évig a világtól elvonultan fogsz élni aztán rájössz,hogy mindent elqrtál és a többi és a többi...majd összejössz vele egy "csoda" folytán és boldogan sétáltattok kutyát,főztök pörköltet és neveltek gyereket míg meg nem haltok...
2015. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha a saját történetem olvastam volna:D (csak epp a dohanyzas nem stimmel:)) tudom fiatal vagyok meg minden...de ha van kedved írj!:)
2015. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!