Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok és van egy lány az osztályunkból aki tetszik és lehet hogy én is neki. Észrevettem hogy sokat néz engem és amikor oda nézek elforditja a fejét és sokszor szeretne velem beszélgetni.

(Az osztályunkban egy másik lánynak az egyik haverom tetszik és én ezt is észrevettem pedig sokkal kevesebb jele volt) szerintetek tetszek a lánynak és ha igen mit tegyek?



2015. ápr. 30. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2015. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még jöhetnek ÉRTELMES válaszok. (ezzel nem azt mondom,hogy az előző válasz nem volt értelemes)
2015. ápr. 30. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tartózkodom.
2015. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha,köszi a választ esetleg a valami indoklást kaphatok ne csak az Igen/Nem
2015. ápr. 30. 18:05
 6/9 anonim válasza:
Igen tetszel neki! Ilyen idős lány vagyok én is, és ha rád szokott nézni, beszélgetni próbál, akkor ez határozottan annak a jele. Esetleg próbálkozhatnál te is beszélgetni vele, kicsit ,,nyomulni" rá. Az ilyen idős lányoknak ez bejön!!:D ;)
2015. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó ilyesmi válaszokat várok még indoklással
2015. ápr. 30. 18:10
 8/9 anonim válasza:
szerinrem sokat szemezz vele és hívd el valahova egy italra vagy egysütire. drukkolok hogy sikerüljön :)
2015. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. Még várok valaszokat
2015. ápr. 30. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!