Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így? (fiuk...

Miért viselkedik így? (fiuk segitségét is kérem)

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik évfolyamtársam(ő fiu, én lány), arra lakik merre én és ezért sokszor találkozunk és eddig mindig köszönt. De mióta bevallottam neki, hogy szeretem azóta bujkált tőlem az utcán. Múlr héten megdicsérte a napszemüvefem(a suliban) Pár nappal ezelőtt mindenki megtudta hogy tetszik, mindenki erről beszél.

Ma ráköszöntem de nem köszönt vissza. Szerintetek miért nem köszönt vissza? Miért viselkedik mindig máshogy?



2015. ápr. 30. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszel neki...:(

Valamit nem jól értelmeztél

2015. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert hülye! Nem tud értékelni téged. Ne legyél te is hülye, hogy még ezek után is érdekel! Ez egy kis b..zi!


Amúgy meg ezért nem kell veled egykorúra még csak rá sem nézni! Azok mind kis gyökér taknyok! Keress egy igazi férfit!

2015. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!