Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szeretne velem ENNYIRE...

Miért szeretne velem ENNYIRE találkozni?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy srácot és mindenáron találkozni szeretne velem, ami persze nem baj, de rettentő erőszakos. Mondtam Neki, hogy ma este nem érek rá, mert elígérkeztem egy barátnőmhöz, akinek nincsenek otthon a szülei és nem szeretne egyedül lenni, de szinte könyörög, hogy akkor ha hazaértem, akár éjfél után is legalább a ház előtt találkozzunk egy kicsit, ő eljön ide is csak találkozzunk.. Nem ez az első, hívott már többször is, és valóban én voltam, aki sose ért Rá, de már kedden tisztáztam vele, hogy hétvégéig be vagyok táblázva és hétvégén találkozhatunk, mégis azóta minden nap eljátssza ezt velem. Ezen kívül egyébként nagyon rendes srác, de ezt nem értem. Miért ennyire erőszakos?

20 évesek vagyunk


2015. máj. 1. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyazz vele, tapasztalatbol mondom! Eloszor mindenki jofej, ha jobban belegondolsz. Ez mar extranyomulas, fura. Vigyazz, hogy mit mondasz el nei stb. Persze most ne parazz be, csak az ilyennel jobb vigyazno. H talkozol vele, jobban le tudod szurni, milyen fiu lehet.
2015. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy par honapja lett vege egy 2 eves kapcsolatanak, azert, mert a csaj azt mondta, hogy szabadsagot akar, mert azt erezte, hogy porazon van tartva, a srac pedig valrig allitotta, hogy ez nem igy volt, o nem ilyen es a csaj volt, aki mindig mellebeszelt, hogy ne talalkozzanak. Lehet ilyen a termeszete?
2015. máj. 1. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent regebbrol "ismerem" egy gimibe jartunk, de sose beszeltunk meg semmi. Latasbol csak azt tudtam leszurni, hogy rendes sracnak tunik, nem az a nagymeno fiu, de nem is ilyen visszahuzodo kocka gyerek
2015. máj. 1. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Abból következtetve amit leírtál, eléggé pórázon volt tartva az a másik csaj is. Pontosabban inkább a pasi olyasmi mint egy állandóan láb alatt ténfergő kis pincsi.

Valószínűleg nincs élete/nagyon megcsappant az önbizalma, és ezt szeretné visszanyerni mihamarabb, ezért akar minél gyorsabban becsajozni, és találkozni veled. Gondolom a csaj dobta, de ezekután nem csoda.

2015. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezert gondolok arra, hogy nincs benne rossz szandek csak egyszeruen o ilyen
2015. máj. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!