Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lerázott? Nem szeretne velem...

Lerázott? Nem szeretne velem találkozni, csak nem akarja megmondani?

Figyelt kérdés
Elhívtam a nekem tetsző lányt randizni. Nem volt jó neki a múlt héten, elhívtam még egyszer, de ezen a héten sem jó neki. Kértem, hogy mondjon egy konkrét időpontot amikor biztosan ráér és nem jön közbe semmi, azt mondta, hogy még nem tud, de lehet, hogy majd valamikor hirtelen szól. Szerintetek le akar koptatni? Lehet még esélyem, vagy egyértelmű célzás? (17 éves fiú vagyok)

2015. jan. 28. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
engem 2 hónapig rázott le egy csaj
2015. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Benne van a pakliban, de ha vársz lehet, hogy tényleg belemegy.
2015. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném, hogy mondja meg, egyáltalán szándékában van-e találkozni veled, mert nem vagy biztos benne. És ha nem, tiszteletben tartod, de jobb nem rabolni egymás idejét. 20l
2015. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha akarna tőled valamit, örömmel szakítana rád időt, még ha csak egy fél órát is.


Le akar rázni, de nincs benne annyi gerinc, h eléd álljon és azt mondja, ne haragudj, de nem akarok veled randizni. Lefogadom, a barátnőinek már rég kiakadt rád, hogy milyen mulya vagy, nem veszed a lapot, pedig ő már 2x is lerázott.


Kerüld el őt messzire.

2015. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló, odaálltam elé még a múlt héten, megkérdeztem, hogy biztosan szívesen találkozna-e velem. A válasza igen volt, csak azt mondta, hogy nem ér rá.
2015. jan. 29. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lerázós téma már csak ilyen.


Legyen bármilyen elfoglalt valaki, ha a másik érdekli, akkor szakít rá időt, olyan egyszerűen nincs hogy valaki nem ér rá legalább egy fél órára találkozni. Főleg ez a hetente tologatás, ezt mondják ha nem akarnak veled találkozni, de azért nyíltan nem is akar lerázni, ezért mindig azzal jönnek hogy majd jövőhéten, majd jövő hónapban, aztán csak megunod.


Azt se hidd el neki hogy "igen". Kedvencem az, mikor húzzák az ember agyát hetekig, aztán ha azt mondod neki hogy akkor leszarom az egészet, akkor meg tuti rúgnak beléd még egyet azzal hogy "pedig pont most akartam találkozni veled, de ha így állsz hozzá akkor tényleg hagyjuk", és fennhangon közlik ezzel hogy a te hibád amiért nem találkoztatok, pedig ők azok akiknek eszük ágában nem volt randizni.

2015. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!