Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy fiúval de...

Megismerkedtem egy fiúval de elég érdekes a viselkedése, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja lehetünk együtt..minden nap nézi a telefonom,ha fiú ír nekem rákérdez hogy ki az,honnan ismerem.meséli hogy irnak neki lányok de ő nem válaszol nekik de mikor kérem hogy mutassa meg az smst azt mondja hogy már kitörölte és mikor kérdem tőle hogy miért mondd ilyet nekem azt mondja hogy mert szeret féltékenynek látni,3 naponta mondja hogy nem szabad együtt lennünk mert neki felesége van és hogy értsem meg de a következő percben meg magához ölel és megcsókol.ha egy napig nem irok neki akkor már kérdi hogy miért nem irtam...de következő nap újra felhozza hogy nem szabad együtt lennünk..nem tudok rajta kiigazodni..miért ilyen?
2015. máj. 1. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Van családja, te meg vele vagy? Szép
2015. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ne jarj csalados emberrel!
2015. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok Neked, megtaláltad a hozzád illő férfit.
2015. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza van...mi az hogy van felesege de massal van?
2015. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most nem az a lényeg hogy van neki vagy nincs..(amúgy én nem akartam vele összejönni csak annyira ideges voltam mindig a közelében és remegtem és stb...) hanem hogy miért viselkedik így?
2015. máj. 1. 20:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igen van neki felesége de úgy évente 3-4x látják egymást mivel külön országban élnek
2015. máj. 1. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Szar kifogás az hogy te nem akartál vele összejönni.Olyan nincs.Gondolom tudtad hogy családos, így te is ugyanugy sáros vagy.Ne hárits.
2015. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az elég érdekes,h csak ilyen ritkán találkoznak...
2015. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!