Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent? 15L (részletek...

Mit jelent? 15L (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Mindennap amikor ott vagyok az osztálytársam közelében, néz engem (ő fiú, én meg lány xd) és van, hogy elfelejtkezik magáról, és ha ránézek, akkor tovább néz. De ez nem olyan sűrűn fordul elő, mert általában, ha pápillantok, elkapja a tekintetét. Az a baj, hogy nem mond semmit... és már csak 2 hónap, sőt! már kevesebb.... és vége a sulink, mert nem egy suliba megyünk továbbtanulni... Nekem tetszik a srác, és ezt Ő is tudja... de nem tesz semmit.... pedig a barátnőim is azt mondják, hogy tetszem neki, de akkor meg miért nem lép? Mert én így "hiába" várok... 15 L

2015. ápr. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lepj akkor te
2015. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen ,lépjél Te
2015. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bátortalan. Ha akarsz valamit Neked kell lépned...
2015. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy csak egy kis bátorításra van szüksége! Mosolyogj rá vagy kérdezz töle valamit! (pl.: milyen óra lesz? Hop leszünk? Tudtad a dolgo
2015. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Zatot?) vagy írj rá fbn.(4. Voltam)
2015. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!