Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire fontos nektek az illető múltja, akivel randiztok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyi kapcsolata volt, volt e egyáltalán neki valakije vagy nagyon kiélte magát. Milyen iskolába járt milyen munkahelyei voltak stb.
2014. júl. 21. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem fontos, hacsak nem ült emberölését börtönben.
2014. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

azért fontos, mert ez határozza meg a mostani életét is vmilyen szinten, de nem minden számít

azért kizáró ok nem lenne, hacsak nem valami tényleg komoly dologról van szó

2014. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindig múlttal együtt nézem az embert, vannak dolgok amiket nem vesz be a gyomrom, a prostizás pl. olyan ami kizáró tényező.

Ha sok kapcsolata vagy szexkapcsolata volt annak se örülök, de ha azt látom, hogy megváltozott adok esélyt.

2014. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyire fontos. Pl. hogy hogy beszél a volt barátnőjéről, mert úgy fog majd rólam is.:)


Aztán az, hogy kiélte-e magát, az is fontos. Ha neki csak 10 nővel kell lefeküdnie ahhoz, hogy mellettem kössön ki, az sem ciki, ha csak ennyi csajjal volt, HA ez elég volt neki.:)


Nekem az nem lenne baj, ha vidéki egyetemen végzett pl., hiszen azzal is lehet Bp-en attól még jó munkája. Az, hogy milyen helyeken dolgozott, az csak beszélgetés szintjén érdekel, nem ítélem meg az alapján, hogy mondjuk melyik biztosítónál volt, vagy ilyesmi.


27L

2014. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha nem volt még neki senkije, mert nem adódott úgy a helyzete, hogy létesítsen kapcsolatot, nem akarja kiélni magát, hanem veled szeretne kialakítani komoly kapcsolatot, mert benned látja az igazit?
2014. júl. 21. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
nálam ez kizáró ok lenne, de fiatalabb lányoknál biztosan nem, nyugi:) nálam azért kizáró ok, mert nem hasonlít a személyiségem valakihez, aki nem élvezi az életet, és a másik oka pedig: nem szeretnék ennyi idősen valaki első kapcsolata lenni, mert sok lenne vele a nehézség. az ember egy idő után már türelmetlen:)
2014. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ennek csak örülnék, mert én sem vagyok ilyen kicsapongó. Előnyben részesítem azokat akiknek még nem volt, vagy csak 1-2. Az viszont tényleg nem fontos, hogy hova járt suliba, bár nyilván nem örülnék ha a szakmunkást is úgy bukdácsolta volna végig és most nem akarna semmit se csinálni.
2014. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok ezzel, ha mondja akkor örülök, ha nem, nem erőltetem, ettől nem kell félnem, mert az ismerkedési időszakban, ezek szóba kerülnek/tek, mondta magától, esetleg ha kérdeztem, mert jobban érdekelt (pl. melója) sem vette tolakodásnak. Azt nem szeretem, mikor úgy jut a tudomásomra valami a múltjából, hogy nem tőle hallom először, s ha rákérdeztem, persze elmondta, de akkor is rosszul eset, lehet túl felfújtam, mert valamiért nekem a Párjának nem érezte úgy, hogy tudnia kell, de egy másik embernek meg simán elmondta. Akkor rosszul esett, de idővel elfogadtam.

Szóval jó az őszinteség, igaz nem kell egyből ezzel lerohanni, s mindent elmondni, az idővel jön úgyis. Csak ne legyen ilyen kínos meglepetés.

Azon meg sosem kattogtam, hogy mennyi volt, milyen meg stb.. az a múltja, az akkor történt, most meg a most van, s jó megélni minden pillanatát. Szerintem két felnőtt, értelmes ember megtudja beszélni, s megérti, elfogadja és nem tesz szemrehányást.

Most már jó ideje együtt, együtt is élünk, de a mai napig szeret sztorizni melóiról, munkatársakról, nagyon jó történetek. Bár lehet hiányoznak neki s ezért mesél; jó csapat volt, miket hülyéskedtek, hamar elfogadták, főnöke is főleg, hogy új volt.

2014. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!