Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van az h a buszsoforok...

Miert van az h a buszsoforok kacerkodnak a fiatal lanyokkal?

Figyelt kérdés
30-50es buszsoforok flortolnek a buszon 15-16-17-18-... eves lanyokkal... (tapasztalat) bar nekem nagyon bejon, de ezek mit akarnak? vagy csak szimpatia?tuti nem.akkor nem udvarolnanak(szinte) es nemhiszem h flortolnenek..es van feleseguk/baratnojuk/elettarsuk..es megis :D de en birom h amikor velem kacerkodnak..enis kacerkodok veluk:$$ :Dd cink lenne buszsoforrel kavarni?:D van egy aki bejon, de nemtom hova tegyem.tuti van baratnoje es megis "kikacsintgat":D engem nem zavar de ot ..?!
2015. máj. 2. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha azokra gondolsz akik végig ott állnak a buszsofőr mellett, szerintem a buszvégállomások, pihenő időbe, ezaz, belefér .. :D

22F

2015. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15vagyok majalison minden nyomorek reszeg "ferfi"ramnyomult.szerinted miert?mert ez a korosztaly konnyen kaphato(en nem,velem rosszul jart:D)
2015. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kell nekik is valami szórakozás :D
2015. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

és mégis hogy történik? "Bivalybasznádra kérek egy diákjegyet" "Úúú, én pedig téged basználak!"? Esetleg elenged 20%ot egy nyelves csókért? nem értem.

És neked miért pont a nyomorék buszsofőrök jönnek be, miért nem az öltönyös üzletemberek vagy az egyenruhások, vagy valami, ami egy kicsit is vonzó?

2015. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2015. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1. igen azokra gondolok, mert en is "azokhoz" tartozok:Ddd es szoktam veluk beszelgetni..vannak akik flortolnek de idosek..van aki flortol es en is veluk mert nem olyan idosek.max 30-31..:Dd masnap baratnom (ottvolt o is a buszon amikor a soforr beszelgettem) jott es momdta h milyen siman flortoltem meg a soforrel.de en eszre se vettem am h flortoltem vele.de akaratomon kivul 'visszaflortolok' kajak:D voltak mar beszloasai amik utalnak erre-arra...khmm...h o es en...:D

es volt mar h enis elmentem a buszvegallomasig a telepulesen pedig 2.nal szoktam szallni mert ahoz van kozel a hazunk.es ott ugye varnia kell a busznak h indulhasson vissza...es beszelgettunk csak(flort is volt...:$)

2015. máj. 2. 14:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Jól látom hogy ez a Suzy Duo terhes? Akkor meg mit ugrál a szinpadon, miért nem fekszik az ágyban?:D
2015. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Bivalybasznádra kérek egy diákjegyet" "Úúú, én pedig téged basználak!"?


Szakadok!

2015. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kedves 4. : egyaltalan nem nyomorekok a buszsoforok!!!!!;) tudod mindenki magabol.indul ki!!! es ha a buszsoforok jonnek be akkor mivan?! 1semmi kozod hozza 2izlesek es pofonok 3mindenkibe van valami vonzo, benne fogott meg valami.ennyi. 4ha nemtudsz ertelmeset mondani hallgass!!!!;) 5 attol h bejonnek a buszsoforok lehet h az oltonyos pasik is bejonnek! a ketto.nem zarja ki egymast okoskam!;)..kitudja..inteligenciad alapjan lehet h neked a csovesek fognak bejonni;)
2015. máj. 2. 14:32
 10/20 anonim válasza:
Kedves kérdező, hány éves vagy?..
2015. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!