Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minden 19 eves fiu ilyen?

Minden 19 eves fiu ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap chateltem egy fiuval. Nagyon jol ki jottunk meg minden rendben is volt. Kiderult h "tetszem" neki es o siman meg probalna velem egy kapcsolatott en inkabb ugy voltam vele eloszor ismerjuk meg egymast aztan meg lassuk hogy alakulnak a dolgok. Aztan este kerte hogy kuljdjek egy kepet magamrol kuldtem is de egy baja volt vele hogy nem latszott a dekoltasom aztan kuldtem neki egy olyant ahol latszik es nem erte be annyival a mellemrol akart kepet en inkabb elkoszontem tolle es jott azzal hogy akkor jo ne mutassam meg de tobbe ne is irjak ra de nem is en irtam ra hanem o ram na de mind1

Normalis az ilyen dolog?

15/L



2015. máj. 2. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

hmm arra nem gondolsz h te megírtad neki h 15 vagy ő erre h csak 19 de valójában egy kiéhezett vén pedofil kecske?

istenem a kis tinik milyen buták, naivak és becsaphatóak

chaten bárkivel beszélhetsz egy pedofillal egy rusnya sráccal, egy vén kecskével cicis képet kérne akkor már gyanakodhatnál édes gyermek...

2015. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sem általánosítanék,mert nem minden 19 éves ilyen.. de persze mint mindenhol,itt is vannak kivételek,és te voltál olyan balszerencsés,hogy pont belefutottál :/
2015. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem mind ilyen. én is fogadtam már el izgató képet lánytol, de nem durciztam hogy nem kaptam egyböl meztelen képet. de azért kivártam :Đ és kaptam. de ha nem kaptam volna se para
2015. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kedves kérdező a leirtakban látszódik nő vagy, tudod mi fiúk ugyanúgy perverzek vagyunk mint ti lányok, ha ezt nem tudja senki felfogni az a saját döntése.

Először is miként ismerkedsz meg másokkal, hogyan?, először is nem kéne hirdetned magadat csak akkor ha már nem birod pártfogó nélkül az életet. ez csak személyes megitélés lécci ne hangoljatok le az irásom miatt pls!

2018. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!