Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves szociofóbiás fiúnak...

15 éves szociofóbiás fiúnak milyen ismerkedési lehetőségeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vannak haverjaim, de nagyon kevesen olyanok, hogy iskolán kívül is beszélgetek velük. És mivel szociofóbiás vagyok, ezért pl iskolában nem is tudok új kapcsolatokat kialakítani.. sőt! még a régi kapcsolatokat is nehéz fenntartani..

Néha-néha havonta 1-2x csinálunk valamit közösen, de annyi..


Ez eddig nem is zavart, mert iskolaidőben se kedvem, se időm nincs más dolgokra.


De most itt az érettségiszünet, és 2. napja vagyok egyedül a CS:GO és a LoL társaságában, valószínűleg nyáron is hasonló élményeket fogok átélni. Persze, nem felejtettek el, mert írtak/írtam pár barátomnak, de csak pár szót váltottunk, mert velem igazából nem lehet miről beszélgetni (se élőben, se facebookon).


Barátnőm nincs, nem is volt, általában mindig visszautasítottak, ezért mostanában már inkább nem is próbálkozom, mert meguntam egy kicsit..


Mivel üssem el az időt?


2015. máj. 2. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
egyedül vagy szakember segítségével leküzdöd a szociális fóbiádat, aztán kimozdulsz, és ismerkedsz az emberekkel :)
2015. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
fap-fap
2015. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Minecraft
2015. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most úgy őszintén, szerintem mondhatunk neked bármit, úgy se hallgatnál ránk. Magadnak kell meghoznod az elhatározást, hogy változtass a felálláson, ahelyett hogy magadban generálod az érzést, hogy elegem van mindenkiből, jó vagyok így egyedül. Nem lesz egyszerű, de ha változni akarsz az csak rajtad fog múlni.
2015. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dobj be egy ekit egy buliban és tuti, hogy többet nem fogsz félni az emberektől. :D :)
2015. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!