Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők, hogyan viszonyulná...

Lányok/Nők, hogyan viszonyulnátok egy fiatalabb férfihoz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gimnáziumban tetszett egy lány (nővérem akkori osztálytársa), aki kettővel felettem járt, de ugye a hierarchia megvolt közöttünk, tehát teljességgel semmibe vett annó, még akkor is, amikor a nővéremmel voltam velük egy társaságban, de ez normális. Viszont most 8 év után, mindketten életünk formájában, vajon lehetne közös jövőnk? Ugyan abba az uszodába járunk (szauna, gőzkabin), és ahogy kiveszem az egyre gyakrabban létrejövő szemkontaktusainkból, nem vagyunk közömbösek egymásnak. Csak ugye a múlt, a régi hierarchia... Nem azért kérdezem, mert hanyatt-homlok össze akarnék vele jönni, csak úgy elgondolkodtam ezen a témán, mert szerintem érdekes.

2015. máj. 3. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hierarchia? Te jó ég..
2015. máj. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gimnáziumban létező dolog. Pont emiatt érdekes a téma, hogy az évek elteltével képes e mégis megmaradni (még ha tudat alatt is) egy ilyen hozzáállás. Idegenek esetés nem jelentene semmit ez a két év, de mi nem vagyunk idegenek.
2015. máj. 3. 01:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az akkor volt , ez meg most van.Ha neki nem gond ,hogy fiatalabb vagy akkor hajrá! :)
2015. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!