Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komoly kapcsolat céljából...

Komoly kapcsolat céljából ismerkedne valaki Debrecen és közelében?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok és párkapcsolat céljából ismerkednék. Debrecen mellett élek, mindig is zárkózott típus voltam, emiatt nehezen ismerkedek. Több társkereső oldalt is kipróbáltam már de választ egyik társkeresőn egy lánytól sem kaptam. A külsőmmel nincs gond, talán inkább a tapasztalatlanság, a rutin hiányzik. Persze itt nem arra gondolok hogyan kell kihasználni egy lányt hanem inkább arra hogyan is lehet megindítani egy beszélgetést, ismerkedést. Néhány chat oldalra is regisztráltam, de az volt a tapasztalat hogy társkeresésre ezek sem igazán alkalmasak. Tudom ez sem a legmegfelelőbb hely, mégis gondoltam teszek itt is egy próbát még ha kevés az esélye hogy éppen itt találom meg a páromat. Külsőre amúgy 184 cm magas, vékony, átlagos kinézetű vagyok. Szabadidőmben olvasok, zenét hallgatok, sportolok, bulizni nem szoktam. Dohányozni nem dohányzom, és alkoholt is ritkán fogyasztok.

2015. máj. 3. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Debrecen egy porfészek. Bár Nyíregyházát nem übereli.
2015. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom egyik várossal sem, bár én egy kis községben élek Debrecen mellett.
2015. máj. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!