Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van-e kedved megismerni egy...

Van-e kedved megismerni egy 30 éves pasit? Debrecenben, akár komolyabb kapcsolat céljából? Természetesen korban hozzám illőekre gondolok és nőre elsősorban!

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ezt komolyan itt?
2015. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nyert.
2015. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
keress egy társkereső oldalt szerintem. elsősorban.
2015. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ha 30 éves korodra ennyire futja, és így és itt akarsz "kapcsolatot" létesíteni, akkor sok (normális) jelentkezőben ne reménykedj!

Ne haragudj, de nekem aranyból sem kellenél.

2015. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kicsililiaa válasza:
Ez annyira gáz basszus itt NEM csajozni kell meny társkeresőre de szerintem inkább hagyd ezt valaki biztos összejön majd veled csak keresni kell nem feladni :D ,,AZ NEM ÉN LESZEK'' xD de ne legyél bizonytalan van sok nő a világon van miből válogatnod :D sok sikert :)
2015. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdéseddel semmi gond, a nők bár itt most leplezik a dolgot és szánalmasnak titulálnak, de valójában ezen az oldalon is lehet ismerkedni, viszont nem igazán így..


Leginkább úgy szokott menni aki egy szimpatikus választ írt annak küldesz privátot de csak beszélgetést kezdeményezel aztán úgy haladtok.


A nőket nem igazán lehet megérteni. Ha így túl nyitottan kérdezel és még képet sem teszel ki magadról vagy nem írod a kérdésbe hogy "privátban küldök képet ha kértek" akkor általában ez a reakció.


Miért baj ha itt akar valaki ismerkedni?

Társkeresőn még csak válaszra sem méltatjátok az embert...itt legalább lehet beszélgetni még ha ilyeneket is írtok:D


Szóval szerintem nem veszett az ügy, csak így ilyen formában biztos ezer % hogy húzogatják a kis szájukat.

2015. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!