Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk beszelgetni/baratkozni?

Fiuk beszelgetni/baratkozni?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok

-zarkozot

-beszedes

-mosolygos

-kedves, megerto, megbiszhato, at erzem masok helyzetet

- fiukkal kicsikkel jovok ki jobban

- hulyulos rockos vagyok

Ha szeretnel irj privit:)



2015. máj. 4. 15:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha a hulyeseg fajna......


Osszesen 2 db normalis ertelmes ember irt ram

A tobbirol mar inkabb nem mondok semmit.

2015. máj. 4. 16:33
 12/18 anonim ***** válasza:
teszek rá hányan írtak rád... el tudom képzelni azok is milyen IQ betyárok lehetnek és/vagy elhagyatottak akik pár perces beszélgetésért eltekintenek attól az apró ténytől hogy hülyeséget írsz ki... Én is mindjárt kiirok valami baormságot és kapok majd legalább két privátot... az egyik a GYK moderátora lesz :D
2015. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hu ha kuva okos vagy egy reszt mert egy nalad kisebbel nem allnek le vitazni de aki hulye az hulye.
2015. máj. 4. 16:43
 14/18 anonim ***** válasza:

kisebb létedre meglepően csunyán beszélsz... egyáltalán van foglalmad arról mit jelentenek azok a szavak amiket mondasz?

Hű micsoda vagány csajszi lehetsz...

2015. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, hülyülős rocker lány, nevetve rúgja ki a fogad :D
2015. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Attol h meg a sajat komented se tudod ertelmezni vanak meg olyan tinik akik ertelmesek nagy szajuk van mellesleg egy sertegeto komentre vissza tudnak valaszolni, egy "felnottnek"nem a csunya szoval van bajod ha nem aval h nem hagyom magam meg nem kezdek el konnyorogni h ne irj ilyeneket. Tudod mit? Sz#arok rad es a velemenyedre is sot a "vitat"reszemrol le zarttam nem sullyedek a szintedre ha nem haragszol meg.
2015. máj. 4. 17:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Írhatsz 15F
2015. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
😂😂 hát ezen a vitán besírtam:):):):):):):)
2015. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!