Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Emiatt azt mondaná, hogy...

Emiatt azt mondaná, hogy mégsem? (Inkább idősebb,20 fölött válaszolók! )

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez mennyire van így, ezért megerősítést várok bármilyen irányba.

Van egy srác, akivel érdeklődünk egymás iránt.

A srácnak szerintem látatlanban is nagyon jó teste van, én meg hát... kövérkés vagyok. Nem örülök neki, szégyellem is a testem, de ruhában nem mutat annyira rosszul. Viszont félek, hogy ha lekerül a ruha (nem szex, hanem mondjuk nyáron, strandon), akkor látni fogja, hogy itt bizony ez a helyzet...lehet meggondolja magát és mégsem ismerkedik tovább?

1-2 hónap van max addig, úgyhogy nagy változást sem edzéstől sem diétától nem várok addig.


2015. máj. 5. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Naaa véleményem szerint ha kedvel akkor nem fogja zavarni és elfogad így. Saját magamból indulok ki nem közhely.... Nekem is volt egy barátnőm akin volt felesleg és formátlan volt amikor megismerkedtünk én meg régóta edzek és foglalkozom az alakommal... Annak ellenére h testileg nem volt az estem mégis olyan megnyerő személyiség volt és olyan vonzalmat váltott ki belőlem, hogy hihetetlen :D és nem zavart h van rajta kis felesleg .....
2015. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak valószínűleg van szeme. Kizárt, hogy a ruha alatt egy lepkesúlyú lányra számít. Látja, és tisztában van vele, hogy egy duci lányra hajt, szóval ő elfogad így (sőt, remélhetőleg be is jön nála a kinézeted). Akkor te miért nem fogadod el magad? Mennyi marad a szex jelentette felszabadulásból, ha feszengsz a tested miatt? Ne görcsölj! Ne görcsölj! Nem csak a szex, de minden más is sokkal több élményt és örömöt jelent, ha nem görcsölsz a tested miatt!
2015. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Főként attól félek, hogy összehasonlít másokkal, jobb testű lányokkal...mert eddig csak ott volt a lehet faktor, csak alá tudott képzelni valamit. De nem hiszem, hogy ezt akarta volna. Meg hogy esetleg szégyell majd mások előtt.

Mindenesetre köszönöm az eddigi nagyon kedves és segítőkész válaszokat!

2015. máj. 5. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha kellesz neki, nem emiatt fogsz és ha nem, nem emiatt nem fogsz. Ha meg igen, sokkal jobb neked nélküle!


24/F

2015. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van. Kövérkés vagyok, akivel beszélek srác annak az esete a sportos lány, de valami miatt mégis velem foglalkozik, nem mással. Én nem tetszem magamnak, teszek ellene. Ha nem tetszel magadnak akkor kezdj el tornázni, mozogni, jobban fogod érezni magad, és hidd el, látni lehet majd a változást! :)
2015. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Válaszul a #3-ra:

Normális férfi nem jön össze olyan nővel, akit szégyell mások előtt, illetve lesz*rja, mit gondol a publikum, mert az ő magánügye, kivel jön össze.

A jobb testű lányok miatt felesleges aggódni. Mutass egy jó testű lányt, úgyis találni olyat, akinek még jobb a teste. (mellesleg fiút is írhattam volna)

Tökmindegy, ha neki te kellesz.

2015. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok. :)
2015. máj. 5. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg most ismerkedek 1 hete egy nővel. Van 2 gyereke már, de fiatal, korombéli. Ő elég jó alakú, én meg sokat fogytam, de még mindig van egy 15 kiló plussz rajtam és a bőröm sem húzódott vissza teljesen. :\ Félek mi lesz, ha megtudja...

Látott már élőben, de csak amikor leszólítottam, futólag. Neten ismerkedtünk össze. Most lesz az első randi hétvégén. Félek emiatt... :\


24/F

2015. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha én találkoznék veled, nem ezt figyelném. :) Szerintem úgy, hogy már ráadásul anyuka, vagyis átélte, hogy hogyan változik a teste, sokkal toleránsabb lesz veled, mint hinnéd. Az, hogy udvarias legyél, megbízható, figyelmes stb. többet jelent. :) Én férfiaknál nem a kinézet alapján választok, pontosabban persze, vannak preferenciáim, de nem ezek vezetnem a választásban, hanem az illető személyisége. :) Az, hogy tettél magadért és fogytál meg szerintem szuper dolog. Hidd el, ő a terhességi csíkjai vagy éppen, ha császáros, akkor a metszés helye miatt ugyanúgy fog izgulni. :) Bocsánat kicsit random lett, mert nem gépről írok, de ezek jutottak eszembe.
2015. máj. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!