Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezdjem, mit mondjak a...

Hogy kezdjem, mit mondjak a lánynak? F/24 átlagos

Figyelt kérdés

Az utcán szeretnék megismerkedni egy lánnyal.

Ha egyedül sétál a lány és oda megyek hozzá mit mondjak neki, hogyan kezdjek vele komunikálni hogy ne küldjön el a pi**ába.


2014. júl. 4. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"Szia, lenne kedved beszélgetni velem?"


"Szia. Már sokadszorra látlak az utcán, és az a helyzet, hogy megtetszettél. Szívesen megismernélek, ha benne vagy, találkozzunk valamikor."


"Szia. Ne haragudj, hogy zavarlak, de anyira szép vagy, hogy nem tudtam csak úgy elmenni melletted. Ha van kedved, szívesen elvinnélek valahova mondjuk ma este."

2014. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mennyi az idő majd állj tovább. Passz tényleg nemtudom. Néztem a zacskósleves tartalmát a tecsóban majd egy lánycsapat egyik tagja rámköszönt én a zacskóslevessel a kezemben csak néztem bambán majd mogorván heló. Utána elmentek. :D fordított szituban képzeld el. Az önbecsülésednek se tenne jót hidd el ha nem történne semmi. Kezd szórakozóhelyeken kocsmában gizinénival vagy tudomisén.
2014. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja első. ez aztán nyerő szöveg. lehetséges válasz barátom van. ez a lekoptató szöveg általános.
2014. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen szövegre lehet az a válasz, hogy "barátom van". Nem a szövegtől függ, hanem attól, hogy mennyire szimpatikus a lánynak az, aki megszólítja. Ha nem szimpatikus, akkor mondhat akármit.
2014. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!