Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leblokkolt benneteket az...

Leblokkolt benneteket az illető! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Leblokkolt egy ismerősöm, mert kiprovokálta azt nálam, hogy keményen bisszavágjak neki. Tudni kell róla, hogy pszichikai problémái vannak...


Engem valószinüleg nem tudott hogy kezelni, mert hirtelen betoppantam az életébe.


Ti mit tennétek a helyemben?

Elnézést kérnétek tőle, vagy elfelejtenétek?



2015. máj. 7. 11:46
 1/4 anonim válasza:

innentől kezdve nem foglalkoznék a dologgal, mert az "ismerős" szóból arra következtetek, hogy neked nem túl fontos emberről van szó.

ha tovább irkálsz neki máshol, csak magadat járatod le, mert zaklatásnak tűnik attól függetlenül, hogy kinek volt igaza :D

2015. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet te vagy a pszichiátriai eset, csak te nem tudsz róla mindenki más igen. De természetesen te vagy az áldozat!
2015. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok!


Azért tartom fontosnak, hogy elmondjam azt, hogy pszichikai problémái vannak, mert ezzel könnyen meg lehet érteni, miért csinálta az egészet!


Nagyon sajnálom, teljesen elzárja magát a külvilág elől.


Szeretném, ha leomolnának a falai!

Enegem sem tudott hogyan kezelni...

2015. máj. 7. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az egészet nem értem...
2015. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!