Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aszexiuális partnert keresek...

Aszexiuális partnert keresek magamnak, lány személyében? 19 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés
Tehát arról lenne szó, hogy én meleg vagyok, de nem akarok szexuális kacsolatot létesíteni férfiakkal... Viszont a nők felé igen erős lelki vonzódást érzek és szeretnék egy normális családban élni, egyszer majd gyerekekkel és barátokkal , szeretetben és szerelemben, boldogságban.

2015. máj. 7. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ez a megoldás.
2015. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 b.patrik98 válasza:
80%

Nézd, ha meleg vagy, akkor nem fogsz tudni nőt szeretni... élhetsz heteronormatív életet, de sosem leszel boldog.

Egy másik aszexuális fiúval tudnál boldog lenni:)

2015. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 15-20 évvel idősebb lennél, akkor pont összeillenénk, én ilyen férfit keresek, igaz más okokból, mint te.
2015. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz meleg ha nem akarsz velük lefeküdni?
2015. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de lányokkal viszont akarsz lenni de velük sem akarsz lefeküdni?? :D
2015. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"hogy lehetsz meleg ha nem akarsz velük lefeküdni?"


Egy kapcsolat nem csak a szexről szól, sőt... Szex csak azért van, hogy összetartson egy kapcsolatot. Ez mindenkinél így van. Egy aszexuális annyiban más, hogy nekik nincs szükségük szexuális kapcsolatra. Anélkül is boldogok a párjukkal.


Kedves kérdező, ha meleg vagy, akkor meg nővel sosem fogsz boldogan élni. Ezt csak max aszexuális fiúval tudod megoldani, vagy rendessel. Csak akkor be kell érni a szexel. Van ilyen is.

2015. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Elöttem lévők már megmondták hogy hiába találsz egy olyan lányt, aki "belemegy" ebbe,teljesen boldog sajnos nem leszel. :/


Egyébként nagyon szépen irtad az utolsó mondat kb második felét, nekem nagyon tetszik. :) ^^


Mindenesetre nagyon szurkolok neked, hogy sikerüljön, és hogy boldog legyél. :)

2015. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha meleg vagy, nem lehet hogy szintén aszexuális férfiakkal kéne ilyen kapcsolatot létesítened? A nőkkel lehet csak barátok lennétek. Az aszexuálisok szerelmesek is egymásba, egy nőbe is bele tudsz szeretni?
2015. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!