Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire előny vagy...

Lányok! Mennyire előny vagy hátrány nektek ha egy srác 25 éves kora felett is inkább laza, deszkás stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, kb. 13 éves korom óta ez a stílus tetszik, ilyen sportokat szeretek és űzök, ahol ezek a márkák vannak jelen (leginkább Fundango, Oakley, Vans, Burton, Fox, stb.) Viszonylag bő nadrágot (nem kell hiphop vagy rapper mértékre gondolni), deszkáscipőt, pólót, kapucnis pulcsit, és valami sapkát hordok többnyire. Képet nem teszek ki, de akit érdekel, üzenetben küldhetek.

Viszont 25 éves elmúltam (ennek ellenére sokszor elkérik a személyimet, gyerekes arcom van, viszonylag alacsony és vékony alkattal, ráadásul alig kell borotválkoznom )

és egyre többen mondják, hogy a koromnak megfelelően, felnőttesebben kéne öltöznöm, inget, elegánsabb cuccokat kéne hordanom, és annak nagyobb sikere lenne, többek közt volt barátnőm is kifogásolta ezt nálam, hogy gyerekes meg ilyenek. Az utcán is úgy érzem, hogy előnyben vannak a lányoknál azok a srácok, akiknek ecsethajuk, felhajtott farmerjük, Airmax cipőjük, stb. van. Igazából nem tetszik sem az elegáns, sem a divatos, páwa stílus, engem nem érdekel a divat. A siker érdekében érdemes lenne ezen változtatnom?



2015. máj. 8. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szamomra nincs ezzel gond. Inkabb sportos kinezetu, mint a belott haju, feszulos polos 'ffiak'. azert egy kep johet :P
2015. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyan én nem vagyok lány, de ha neked így tetszik, akkor nyugodtan

nem kell felnőttesen öltözni, már senki nem öltözik úgy, max munka miatt


a 30-40-esek is bőven úgy öltöznek, mint a tizenévesek (talán csak ecsethajuk nincs)

te meg még csak 25 vagy


olyan lányt találj aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagy, és azt szereti benned, és nem kell szerepet játszanod


gyerekesnek lenni pedig jó, én is az vagyok mai napig, nem baj, ha nem vagy fölnőtt

2015. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy nincs közük hozzá, csak mégis sokszor unszimpatikusak meg gyerekesnek tűnnek az embernek az így felöltözött srácok, meg flegmának, suttyónak nézik őket.

Egyébként én is bizonyos tekintetben gyerek akarok maradni mindig, de ezt úgy gondolom, hogy nem kéne hátránynak tekinteni, ha az illető amúgy céltudatos meg van jövőképe.

2015. máj. 8. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. :)


Ilyen apuka rohangáljon a gyermekem után majd. :) :D

2015. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!