Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mutassam ki egy fiúnak,...

Hogy mutassam ki egy fiúnak, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Először is én 13 éves lány vagyok ő is 13 éves csak fiú (természetesen). Mielőtt még valaki azt írná nem biztos, hogy szerelem, szerintem az. Nem csak az van, hogy tetszik nekem, mert jó a frizurája, mint a korombeli lányoknál, hanem tényleg szeretem. Lehet kicsit éretlen vagyok még ehhez, de mind ketten értelmesebbek vagyunk a többieknél. Ő egy okos fiú és én is inteligensnek tartom magam, mindig szinte minden helyzettel tudok valamit kezdeni, de most mégsem megy. Van amikor megkérdezi, hogy milyen óra lesz vagy hasonlókat és ilyenkor teljesen leblokkolok. Volt olyan amikor személyesebb témáról kérdezett ( hogy vagyok, mi volt a baj) amit más fiú nem kérdezne meg, de ez még gondolom nem jelenti azt, hogy tetszem neki. Ilyenkor is teljesen leblokkolok. Nem tudok csak nehezen szólni hozzá. Bármikor amikor meglátom megigazítom a hajam, hogy ne nézzek ki hülyén és a ruhámat is igazgatom. Ez vajon tényleg szerelem? Hogyan mutassam ki neki ezt az érzést?

2015. máj. 8. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

"természetesen"


Ejnye-bejnye mi ez a kirekesztő mentalitás?

2015. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,:) csak mivel a kérdésben fiút írtam furcsa lett colna, ha a leírásban mást írok.
2015. máj. 8. 16:50
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a srácnak már leeshetett a tantusz, hogy bele vagy zúgva (kisebb non-verbális jelekből, a viselkedésedből ha a közeledben van, stb.). Emiatt is kedvesebb veled mint a többi lánnyal. Én azt tudom javasolni, hogy gyűjts bátorságot és szerezd meg. ;) Férfiként írhatom, hogy ő is simán benne lenne veled egy kapcsolatban. :)
2015. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a tippedet! Próbáltam nem feltűnően viselkedni, de nem biztos, hogy sikerült. :)
2015. máj. 8. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, először is hadd dicsérjelek meg, hogy 13 éves létedre milyen szépen és értelmesen írsz. :) Másrészt, ez nem szerelem, az egy kicsit több. Nehéz elmagyarázni, de ha szerelmes vagy, az olyan, hogy megbetegszel, depressziós leszel ha elveszíted őt, úgy érzed hogy élni nem tudnál nélküle, vele viszont olyan, mintha álmodnál és úgy meg lennél mámorosodva, hogy soha semmi más nem érdekelne az életben. (nem véletlenül mondják, hogy a szerelem drog) Utóbbit is sok esetben csak fellángolásnak mondják, ha nem ismered az illetőt annyira és nem tartós.

A srác szimplán tetszik neked, meg szerintem te is neki ha érdeklődik feléd. Minden kezdet nehéz, ezért nyittok nehezen egymás felé. Egyébként olvasd el ezt a kérdést 3-4 év múlva, elég vicces lesz már :D

2015. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem biztos ám, hogy lejön neki bármi is ennyi idősen, van elég sült tök férfi, akinél később se, egyértelműbb jeleknél se.
2015. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!