Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kellett volna reagálnom,...

Hogy kellett volna reagálnom, ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A kutyámat sétáltattam, és jött velem szembe egy biciklis srác. És nagyon nézett, már azt hittem, hogy van valami rajtam, és mikor mellém ért kedvesen köszönt és közben mosolygott. Én meg annyira meglepődtem, pont a szemetes mellett álltam, és a kutyám sz*rját dobtam ki, de ezt szerintem nem látta. És én meg gyors megfordutam és mentem tovább a kutyámmal. Aztán leesett, hogy lehet kicsit bunkó voltam, és legalább visszaköszönhettem volna. De annyira meglepődtem. Ti mit csináltatok volna, nem olyan gáz, hogy nem köszönte vissza? Most ezen agyalok délután óta... :D

L/18



2015. máj. 8. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván zavarban voltál, ő pedig biciklin volt szóval gyorsan elhajtott. Nem kell ilyenre semmit sem reagálnod, legközelebb majd köszönsz.
2015. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg dobtam volna a kutya szarral,hogy mer sétálás közben zaklatni.
2015. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, csak ilyeneken jár az agyam, mi van ha pont ő lett volna az igazi, vagy ki tudja mit szalasztottam el?
2015. máj. 8. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is igen zavarba jöttem volna, ha egy sportos helyes pasi mosolyogva rám köszön, miközben kutyaszar van a kezemben :D


Sétálj legközelebb is arra, azonos időben. ha esetleg ő volt az igazi, biztos megint összefuttok :) Ha nem, nem ő volt :)

2015. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igazit nem lehet elszalasztani, ennek pont az a lényege. Nem csak egyetlen ember van, aki igazi lehet, hanem akivel együtt vagy, arra mobdhatod, hogy ő az igazi.
2015. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ő volt az igazi,mert tovább hajtott :)
2015. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem már biztos nem köszönne, ha következőnek találkoznánk, biztos azt gondolná, na itt van ez a bunkó csaj, aki még köszönni se volt képes...
2015. máj. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!