Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba aki mindig rámnéz és mosolyog egyett ha meglát, de utánna pár másodperc mulva elfordul és nem is nagyon néz vissza egy darabig. Nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy megmerjem e szólítani.
2015. máj. 8. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, a nők csak bonyolítják az életet, menj inkább focizni.
2015. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyom, már rég nem éreztem ilyet lány iránt, nem ismerem egyáltalán, de már most imádom. A foci meg szar....
2015. máj. 8. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor már el is véreztél az ügyben, a nők a focistákat szeretik.
2015. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez f**szság, de mindegy...
2015. máj. 8. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyet max akkor mondhatsz, ha vizilabdázol. De ha vizilabdáznál akkor nem kéne itt törpölnöd az ügyön, hisz a lány menne oda hozzád, le sem tudnád vakarni.

Biztos sakkozol, azt nem szeretik a csajok. A lólépést nő még nem értette meg, túl bonyolult nekik.

2015. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne hallgass senkire! Szedd ossze magad legyel magabiztos es ne felj tole. Azert nem megy o oda hozzad mert lanybol van. Legyel ferfi.
2015. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet tetszel neki :-)
2015. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!