Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs nagy csípőm, így is...

Nincs nagy csípőm, így is tetszenék a srácoknak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lehet a baj velem, miért nem kellek senkinek. A külsőmre gondolok... Szép az arcom, helyes vagyok meg minden, de duci, és sajna pont alma alkat, nincs nagyon csípőm... :(

Tényleg lehet, hogy emiatt nem kellenék senkinek?

Mert amúgy teljesen rendben vagyok, kiegyensúlyozott vagyok, mosolygós, kedves, mégis...


2015. máj. 8. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában az emberek nem a csípő méret alapján szoktak maguknak párt választani.
2015. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, de az jobban vonzza a srácokat, mint ez az alapvetően pasis alkat... tényleg 0 csípő, egyben van az egész testem :/
2015. máj. 8. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a széles csípő.
2015. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz borzalmasan ocsmánynak kell lennie egy lánynak, hogy a külseje miatt ne kelljen senkinek. Vagy a belsőddel van valami gond, vagy túl válogatós vagy, és akinek kellenél, azt nem veszed emberszámba.
2015. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Emberszámba venném, ha tényleg lenne valaki, de nincs kit... :,D
2015. máj. 8. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Kinél gyakrabban, kinél ritkábban, de minden lánynál rendszeresen próbálkoznak a srácok.
2015. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam tényleg nem, mindenkinél a friendzone-ban vagyok vagy nem tudom...
2015. máj. 8. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Más környezetben próbálkozz, esetleg idegen helyeken. Nem tudom a duci pontosan mit jelent, de mindenki megtudja találni a társát, bármilyen is legyen a testalkata.
2015. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!