Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak Debrecenben nem divat a...

Csak Debrecenben nem divat a kezdeményezés a férfiak részéről, vagy máshol is teljesen leszoktak róla?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok debreceni? :D minden nap legalább 10 kérdést látok hogy debreceni lány/fiú vagyok...most egy ember kérdezősködik ennyit vagy GYIK fele tényleg debreceni? :D
2015. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sehol nem divat ezek még a pi csájukat se mozdítják meg lassacskán nekem kell felszedni őket

nagyon gáz

2015. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lennének ilyen szempontból mások a férfiak Debrecenben, mint máshol. Bár rám igaz, debreceni vagyok és nem nagyon szoktam kezdeményezni. :D Bár sokszor a lányok is csak a sült galambot várják, nem adják jelét, ha esetleg tetszem nekik, így még jó, hogy inkább nem lépek semmit.
2015. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Annyira bírom ezeket a kérdéseket meg az "ezek a mai férfiak puhap.csök"-dolgot. Persze hogy nem kezdeményeznek, mert félnek az elutasítástól, vagy már eddig is túl sok elutasítást kaptak, kiröhögték és megalázták őket lányok, amiért bepróbálkoztak náluk, emiatt pedig szégyenük van.


Rohadtul elegem van, hogy az egész ismerkedés átment valami "játékba" tele nyakatekert játékszabályokkal. Ha odamegy valaki hozzátok, akkor az a baj, hogy "fúj, ez egy undorító creep, tűnjön már el innen". Ha nem, akkor meg "ezt a nyúlbélát, nekem nem kell, nekem igazi férfi kell".


Meg ennyi erővel meg lehet fordítani a dolgot és a nőkre is azt mondani, hogy "csak ülnek a pcsájukon és várják a galambot". Én úgy gondoltam eddig úgy működnének jól a dolgok, ha mindkét fél beleadna valamit közösen. A nők és férfiak egymás szemébe néznek és szemeznek egymással, a nő mosolygással és bájos tekintettel nonverbális jeleket adna, innen már le tudja venni a férfi, hogy nyugodtan odamehet a lányhoz, mert nem fogja azt gondolni, hogy meg fogja erőszakolni.

2015. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, én csináltam iylet, hogy leszólítottam csajokt egy jó ideig, aztán rájöttem, hogy a csajok erre nem vevők. Folyton jöttek a kifogásaikkal meg a lekoptató béna szövegeikkel. A debreceni csajok nem vevők a fiúk kezdeményezésére, hát jól van mondtam kezdeményezzenek ők és így is lett, azóta nyomulnak rám, de csak facebookon.
2015. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyenjogúság van, ha valaki tetszik, te is kezdeményezhetsz.
2015. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, például volt nemrég Debrecenben egy szórakozóhelyen, hogy kicsit közelebb álltam pár csajhoz, akik ott táncoltak, de nem akartam tőlük semmit, pusztán tömegnyomor volt és mi is ott voltunk a társaságommal, aztán az egyik csaj úgy elküldött, hogy még majdnem elszégyelltem magam, mintha molesztálnám, pedig rá sem néztem kb. :D Na ilyenek után jó, hogy elmegy a kedvem a kezdeményezéstől. Pedig nem az önbizalmammal van baj, aki ismer jófejnek, helyesnek tart, de nagyon sokan nem vevőek a nyitásra, sokaknak már az is baj, ha rájuk néz az ember.
2015. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miután nem kezdeményeznek, nem is hajtok el senkit. Mosolygok, elfordulnak inkább. Ennyit erről.
2015. máj. 9. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs, #3-as voltam. (és a #7es)
2015. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
igen ritkán kezdeményeznek az átlagos lányoknál
2015. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!